Sharp Electronics i Action S.A. podpisały umowę dystrybucyjną

Zobacz

- Reklama -

Sharp Electronics  i Action S.A. podpisały umowę dystrybucyjną, na mocy której firma Action będzie dostarczała kolorowe oraz monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne A3 i A4, rozwiązania do zarządzania drukiem, a także systemy do skanowania i obiegu dokumentów firmy Sharp na terenie całej Polski wraz z pełnym wsparciem serwisowym.

Rafał Szarzyński, Regional Sales Manager CEE komentuje: „Aktualnie skupiamy się na oferowaniu profesjonalnych usług z zakresu outsourcingu wydruku, produktów, ale i  rozwiązań systemów druku, bezpieczeństwa czy obiegu dokumentów do wybranej grupy resellerów IT. Ten kanał sprzedaży od zawsze miał bardzo duży potencjał, a sprzedaż usług przez wybranych resellerów działających lokalnie pozwoli na jeszcze lepsze dotarcie do klienta końcowego. Nawiązanie współpracy z firmą Action, która naszym zdaniem jest najszybciej rozwijającym się dystrybutorem IT na rynku polskim, to zdecydowanie krok w dobrym kierunku. Jesteśmy niesamowicie zadowoleni z rozpoczęcia tej współpracy i jesteśmy przekonani, że wspólnymi siłami uda nam się zrealizować zamierzone cele.”

Action S.A. istnieje od 1991 roku i jest jedną z wiodących firm IT na rynku polskim oraz producentem sprzętu komputerowego, który jest znany pod nazwami Actina i ActiveJet. Wraz z podpisaniem umowy dystrybucyjnej z Sharp, firma Action rozszerza swoje portfolio o kolorowe oraz monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne A3 i A4, rozwiązania do zarządzania drukiem oraz systemy do skanowania i obiegu dokumentów. Oprócz produktów i rozwiązań będzie oferować również pełne wsparcie serwisowe.

„Cieszymy się z nawiązanej współpracy, ponieważ wypracowany model pozwoli naszym klientom rozwijać się mocniej i szerzej w oparciu o outsourcing druku, rozwiązania systemów drukowania, bezpieczeństwa i obiegu dokumentów. W tym jest przyszłość, którą chcemy tworzyć ramię w ramię z liderem tego rynku. Dlatego jestem przekonany, że nasi klienci będą zadowoleni z tej współpracy, jaką właśnie otwieramy z firmą Sharp”powiedział Piotr Bieliński, Prezes Zarządu Action S.A.

- Reklama -

Polecamy

- Reklama -