Sklep Fair Play Plus jako gwarancja polskiej jakości

Newsroom BrandsIT
Newsroom BrandsIT - NewsRoom Brandsit 4 min
4 min

Polska chemia to wyroby cieszące się uznaniem użytkowników. Cenimy ją za skuteczność działania idącą w parze z korzystną ceną oraz szerokim spektrum zastosowań. Jak pokazuje polski sklep z artykułami do sprzątania Fair Play Plus nasza rodzima chemia oferuje nam środki, preparaty i detergenty do czyszczenia, pielęgnacji i dezynfekcji praktycznie wszystkich rodzajów powierzchni. W asortymencie znanych i cenionych marek znajdziemy zarówno środki do czyszczenia ręcznego, jak i środki do mycia maszynowego. To sprawia, że z zalet polskich wyrobów mogą korzystać profesjonalne firmy sprzątające, organizacje samodzielnie dbające o czystość i higienę obiektu oraz gospodarstwa domowe. Te ostatnie dotychczas rzadko korzystały z chemii profesjonalnej. Głównym powodem były brak jej dostępności w sprzedaży detalicznej oraz możliwość zakupu wyłącznie dużych opakowań. Obecnie w polskim sklepie z artykułami do sprzątania marka Fair Play Plus jest dostępna w wygodnych i poręcznych opakowaniach jednostkowych, które doskonale sprawdzają się zarówno w warunkach zastosowań profesjonalnych i półprofesjonalnych, jak i domowych.

Polska chemia do sprzątania – dlaczego warto sięgać po rodzime produkty?

Przez długi czas dobrych polskich produktów do zastosowań profesjonalnych na rynku było stosunkowo niewiele. Sytuacja zmieniła się znacząco z chwilą wprowadzenia do sprzedaży wyrobów marki Fair Play Plus, która zapewnia swoim użytkownikom jakość, wydajność oraz dobrą cenę, jednocześnie stale rozszerzając asortyment o nowe środki. Co możemy znaleźć w sklepie Fair Play Plus?

Wśród polecanych artykułów znajduje się m.in. GLASS PLAY. Produkt przeznaczony do czyszczenia oraz pielęgnacji powierzchni szklanych – szyb, luster, elementów meblowych. Produkt doskonale sprawdza się także w warunkach pracy z powierzchniami laminowanymi. Detergent jest wodno-alkoholowym roztworem substancji powierzchniowo czynnych oraz środków wspomagających, dzięki czemu posiada bardzo dobre właściwości myjące, a zarazem nie niszczy czyszczonych powierzchni. Z jego pomocą możemy skutecznie usunąć z powierzchni kurz, sadzę oraz tłuszcz. Środek oferowany jest w poręcznym opakowaniu o pojemności 750 ml.

Inną propozycją od Play jest IMPREGNAT PLAY – siloksanowy produkt do impregnacji kamienia. Środek jest przeznaczony do impregnacji porowatych i chłonnych powierzchni kamiennych. Jego stosowanie zaleca się w przypadku kostki brukowej, betonu, gresu, granitu, piaskowca oraz lastryko. Środek zabezpiecza powierzchnie przed zanieczyszczeniami, jednocześnie nie zmieniając ich koloru. Podobnie jak płyn do szyb również impregnat marki Fair Play Plus jest oferowany w poręcznym opakowaniu o pojemności 1 litra.

Polska chemia do sprzątania to także produkty przeznaczone do dezynfekcji. SAFE PLAY to płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni, którego wysoka skuteczność, uniwersalne działanie oraz konkurencyjna cena sprawiają, że doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie chcemy oczyścić powierzchnię z bakterii, wirusów i grzybów. Produkt został opracowany zgodnie z wytycznymi WHO, co stanowi gwarancję jego bezpieczeństwa.

FairPlayPlus – czy można zaufać jednej marce?

Powszechnie uważa się, że jak coś jest do wszystkiego, to… W przypadku chemii FPP nie mamy się czego obawiać. Marka nie oferuje nam uniwersalnych rozwiązań do wszystkich zastosowań, ale szerokie spektrum produktów dedykowanych. Wszystkie one powstają na bazie doskonałej znajomości rynku oraz potrzeb użytkowników, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii oraz substancji czynnych o potwierdzonym działaniu. To daje nam pewność, że chemia do sprzątania Play przeznaczona do pracy na określonych powierzchniach będzie skuteczna, a zarazem bezpieczna dla tych powierzchni.

Klientów poszukujących skutecznych i niedrogich rozwiązań zachęcamy do odwiedzin w naszym sklepie. Jako polski sklep z artykułami do sprzątania Fair Play Plus oferujemy szeroki wybór detergentów do mycia ręcznego i maszynowego, zabezpieczania oraz impregnacji powierzchni.

Udostępnij