Ad image

SoftwareHut: Robert Strzelecki ustępuje miejsca nowemu prezesowi zarządu

Kuba Kowalczyk - Dziennikarz Brandsit

1 marca 2023 roku zarządzanie spółką SoftwareHut, największą pod kątem liczebności pracowników spółką notowanej na GPW technologicznej grupy TenderHut, przejmuje Piotr Bieńko, uprzedni dyrektor operacyjny TenderHut. W prowadzeniu firmy jako członkowie zarządu będą mu towarzyszyć Mateusz Andrzejewski w roli dyrektora ds. innowacji i technologii (CITO) oraz Marcin Bartoszuk kontynuujący dotychczasową pracę dyrektora operacyjnego (COO).

Robert Strzelecki i Thomas Birk, do końca lutego zarządzający spółką, uznali, iż osiągnęła już ona poziom rozwoju pozwalający na przekazanie jej w ręce nowego zarządu.

„Mam nadzieję, że SoftwareHut rosnąc w siłę wypłynie teraz na nieeksploatowane przez nas jeszcze wody. Jestem przekonany, że z właściwymi ludźmi na pokładzie, otwieramy nowy rozdział w historii spółki. Życzę wszystkim powodzenia i odnalezienia satysfakcji w ich rolach”.

Robert Strzelecki

Robert Strzelecki, ustępujący prezes SoftwareHut, jako prezes zarządu Grupy TenderHut nadal będzie wspierał sprzedaż wszystkich spółek zależnych, pracując nad komplementarnością oferty dla klientów.

Piotr Bieńko z TenderHut związany jest od dwóch lat. Ma 30-letnie doświadczenie w budowaniu organizacji opartych na danych, analizie, identyfikacji i realizacji synergii w przedsiębiorstwach. Jest także specjalistą od cyberbezpieczeństwa.

„Dziękuję Robertowi i Thomasowi za zaufanie, jakim mnie obdarzyli. Prowadzenie tak dynamicznie rosnącej firmy, jaką jest SoftwareHut, to ogromne wyzwanie i ekscytująca przygoda. Wierzę, że wspólnie z zespołem istotnie poszerzymy portfel klientów spółki”.

Bieńko

Mateusz Andrzejewski w 2015 roku był jednym z założycieli SoftwareHut, po krótkiej nieobecności wrócił do grupy TenderHut, by wspierać rozwój jej startupów, a obecnie zajmie się działaniami z zakresu budowania marki, opieką nad zespołem programistów, pracą nad innowacjami technologicznymi i strategią marketingową spółki. 

Marcin Bartoszuk z SoftwareHut związany jest już od ponad 6 lat, kiedy to TenderHut przejęła spółkę QBurst Poland, polski oddział indyjskiego software house’u. Początkowo pracował jako menedżer odpowiedzialny za rozwój biznesu, następnie dyrektor ds. technologii (CTO), a od początku 2022 roku pełni rolę dyrektora operacyjnego (COO) SoftwareHut.

SOURCES:SoftwareHut
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *