Ad image

Stephen Palmer nowym CEO Eastern Europe w Ricoh

Izabela Myszkowska - Redaktor Brandsit

Ricoh Europe ogłosiło utworzenie klastra Central & Eastern Europe. W jego skład wchodzą: Ricoh Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, Węgry, Czechy i Słowacja. Nowym CEO odpowiedzialnym za zarządzanie tym regionem został Raphaël Zaccardi. Ricoh Polska, Węgry, Czechy i Słowacja będą zarządzane przez Stephena Palmera, który został mianowany CEO Eastern Europe. W Polsce rolę Country Managera powierzono Stanisławowi Pieczarze.

Stephen Palmer jest związany z Ricoh od wielu lat i zajmował szereg stanowisk
w międzynarodowych strukturach firmy. Od 2016 roku był Managing Director w Ricoh Czechy i Słowacja, wcześniej pełnił podobną rolę w Ricoh Ireland Limited.

“Na podstawie doświadczeń zdobytych w Czechach i na Słowacji, widzę ogromny potencjał, który drzemie w rejonie Europy Wschodniej. Wierzę, że wspólnie ze Stanisławem Pieczarą, nowym Country Managerem, osiągniemy nasze ambitne cele. Klastrowa struktura umożliwi bliższą współpracę między Polską, Węgrami, Czechami i Słowacją oraz będzie podstawą naszego sukcesu w tym regionie. Jako wieloletni członek zespołu Ricoh bardzo cieszę się z nowej roli” powiedział Stephen Palmer, CEO Eastern Europe.  

Ricoh

“Jestem bardzo zadowolony z tego, że Stephen będzie odpowiedzialny za oddziały Ricoh w Polsce, na Węgrzech oraz w Czechach i na Słowacji. Wierzę, że jego ogromne doświadczenie przełoży się na osiągnięcie zakładanych celów. Gratuluje również  Stanisławowi Pieczarze, który został Country Managerem w Ricoh Polska. Utworzenie klastra Central & Eastern Europe pozwoli nam uzyskać efekt większej synergii, wzmocnić krajowe oddziały Ricoh oraz zapewnić wartość dodaną dla naszych Klientów”powiedział Raphaël Zaccardi, CEO Central & Eastern Europe.

Stanisław Pieczara dołączył do Ricoh w styczniu 2021 r. jako Sales Director.  Wcześniej przez 15 lat pracował w strukturach Xerox, gdzie odpowiadał za zarządzanie sprzedażą systemów produkcyjnych oraz współpracę z partnerami.