Sygnity zawarło kontrakt na wsparcie aplikacji dla urzędów pracy na kwotę ponad 45 mln zł

Sygnity zawarło kontrakt na wsparcie aplikacji dla urzędów pracy na kwotę ponad 45 mln zł

Sygnity ogłosiło zawarcie umowy z Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej na rozwój, wsparcie oraz naprawę błędów w oprogramowaniu SyriuszStd. Porozumienie zostało zawarte na okres 24 miesięcy, z dodatkowym 12-miesięcznym okresem poświęconym rozwojowi, wsparciu użytkowników oraz usuwaniu błędów jednego z kluczowych komponentów oprogramowania. Na mocy umowy, Sygnity otrzyma łączne maksymalne wynagrodzenie brutto wynoszące do ok. 45,7 mln zł.

Sygnity to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, która od lat zajmuje się tworzeniem zaawansowanych systemów informatycznych dla firm oraz świadczeniem usług IT. 

Oprogramowanie SyriuszStd to dedykowany system teleinformatyczny wspomagający w sposób kompleksowy realizację statutowych zadań powiatowych urzędów pracy.. W ramach nowej umowy, Sygnity będzie pracować nad rozwojem i usprawnieniem tego narzędzia, wprowadzając aktualizacje i usuwając wszelkie błędy. Oprócz tego, Sygnity zapewni również wsparcie dla użytkowników oprogramowania, zapewniając im płynne i efektywne korzystanie z systemu.

Popularne

Trend 24h

więcej publikacji

od naszych partnerów