TD Synnex dystrybutorem Pure Storage 
w Polsce

Klaudia Ciesielska - Redaktor prowadzący Brandsit
2 min

TD Synnex nawiązał współpracę dystrybucyjną z Pure Storage, dostarczającym najbardziej zaawansowane na świecie technologie i usługi przechowywania danych. Umowa obejmująca polski rynek stanowi rozszerzenie istniejących umów regionalnych pomiędzy TD Synnex i Pure Storage i zwiększa liczbę krajów, w których obie firmy współpracują.

Ze skutkiem natychmiastowym całe portfolio zaawansowanych rozwiązań do zarządzania i przechowywania danych Pure Storage będzie dostępne za pośrednictwem TD Synnex. Obejmuje ono rozwiązania Pure Storage FlashArray, FlashBlade, Portworx i Evergreen. Rozszerzone partnerstwo daje polskim integratorom rozwiązań i resellerom dostęp do wiedzy TD Synnex w zakresie rozwiązań dla dużych i średnich przedsiębiorstw, usług o wartości dodanej oraz niezrównanych możliwości w zakresie rozwoju biznesu, logistyki i finansów.

Pure Storage posiada portfolio rozwiązań do składowania, przetwarzania i zarządzania danymi. Cechą wyróżniającą rozwiązania tego producenta jest prostota obsługi i użytkowania, co umożliwia klientom maksymalne wykorzystanie swoich zasobów przy jednoczesnym zmniejszeniu złożoności i kosztów zarządzania infrastrukturą.

Ponadto całe portfolio Pure Storage jest dostępne jako prawdziwa „pamięć masowa jako usługa” (storage as-a-service), zapewniając klientom elastyczność w zakresie zaspokajania zmieniających się potrzeb w obszarze danych w szybkim tempie i skali, niezależnie od tego, czy wdrażają tradycyjne obciążenia, nowoczesne aplikacje, kontenery czy inne rozwiązania. Jeśli chodzi o zrównoważony rozwój, technologia Pure Storage pomaga znacząco wpłynąć na redukcję emisji CO2 w centrach danych dzięki przyjaznym dla środowiska rozwiązaniom, które umożliwiają klientom zmniejszenie ich śladu węglowego.

Jak wskazuje TD Synnex, dodanie Pure Storage do portfolio dostawców uzupełnia obecną ofertę produktów infrastrukturalnych i rozszerza wybór dla partnerów i ich klientów. Współpracując z TD Synnex, integratorzy systemów i dostawcy rozwiązań mogą zaoferować swoim klientom kompletną, kompleksową ofertę – od serwerów, sieci lokalnych i pamięci masowych, po opcje chmury prywatnej i publicznej oraz pełne zarządzanie i orkiestrację infrastruktur hybrydowych.

TD Synnex będzie współpracować zarówno z istniejącymi partnerami Pure Storage, jak i będzie dążyć do rozszerzenia zasięgu producenta na sektory dużych
i średnich przedsiębiorstw.

Za rozwój sprzedaży rozwiązań Pure Storage w Polsce odpowiada Business Development Manager Krzysztof Lorant.