TD SYNNEX: Robert Zdrojek nowym Business Development Managerem

Izabela Myszkowska
Izabela Myszkowska  - Redaktor Brandsit 3 min czytania

TD SYNNEX (NYSE: SNX) poinformował o powierzeniu stanowiska Business Development Managera – GCC Robertowi Zdrojkowi, posiadającemu 16-letnie doświadczenie
w branży IT na stanowisku Key Account Managera wyniesione z pracy w D-Link oraz Manta. Poszerzenie zespołu kierowanego przez Wojciech Kiałkę to element realizacji strategii jeszcze efektywniejszego budowania oferty „szytej na miarę”, co docelowo ma zwiększyć satysfakcję Partnerów Biznesowych ze współpracy z TD SYNNEX.

Obejmując nowe obowiązki Robert Zdrojek za główny cel stawia sobie zbudowanie siatki zaopiekowanych, lojalnych Partnerów Biznesowych. Szczególną troską otaczać będzie małe i średnie przedsiębiorstwa oraz wyspecjalizowanych integratorów IT poprzez stały kontakt z nimi, a co za tym idzie – reagowanie na ich rzeczywiste bieżące potrzeby. W skład oferty produktów i rozwiązań, za które będzie odpowiedzialny, wchodzą komponenty komputerowe – procesory, dyski HDD i SSD, pamięci operacyjne, pamięci flash, karty komunikacyjne, kontrolery RAID, monitory i inne urządzenia peryferyjne. To produkty z portfolio kilkunastu kluczowych dostawców TD SYNNEX z obszaru GCC.

Robert Zdrojek swoją karierę w IT rozpoczął w 2006 r. od pracy w Manta – Key Account Manager, gdzie odpowiadał za sektory konsumenckie i komercyjne, takie jak sklepy internetowe / etail / sprzedaż detaliczna / retail. W 2009 r. rozpoczął swoją przygodę z D-Link, gdzie na stanowisku Key Account Managera przepracował 12 lat, pięciokrotnie zdobywając nagrodę za najlepszy wynik, jak i zysk w Europie. Przed przyjściem do branży IT Robert Zdrojek realizował się w pracy na stanowiskach kierowniczych w Selgros oraz Makro.

Mariusz Ziółkowski, Sr. Country General Manager, TD SYNNEX, komentuje: „Robert Zdrojek wnosi do naszej organizacji doświadczenie, wiedzę, pomysły oraz nową energię, które będą bardzo pomocne w dodawaniu do mocnego w TD SYNNEX w Polsce biznesu GCC odrobiny błysku. Zna rynek, doskonale odnajduje się w relacjach międzyludzkich, ma ogromny zapał do pracy. Czego można chcieć więcej? Z przyjemnością witam Roberta w zespole TD SYNNEX i trzymam kciuki za realizację ambitnych zadań, które sobie postawił”. 

Robert Zdrojek ma wykształcenie wyższe. Ukończył Politechnikę Warszawską na kierunku Zarządzanie Ochroną Środowiska.

Prywatnie Robert Zdrojek interesuje się nowoczesnymi technologiami, sportem oraz motoryzacją – zarówno współczesną, jak i klasyczną.

Robert Zdrojek raportuje do Wojciecha Kiałki, Sr. Business Unit Managera, GCC & Peripherals.

2 Comments
- Reklama -

Komisja Cyfryzacji odrzuciła Lex Pilot

Członkowie Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii na środowym posiedzeniu zdecydowali o odrzuceniu rządowych projektów ustawy Prawo Komunikacji Elektronicznej (PKE)

2 min czytania

Min. Moskwa: będziemy dalej blokować unijne regulacje dot. silników spalinowych

Wraz z innymi państwami będziemy nadal blokować unijne regulacje dot. samochodów z silnikami spalinowymi - zapowiedziała w poniedziałek minister klimatu

2 min czytania