Ad image

Vertiv powołuje Vicente’a Chiralta na stanowisko wiceprezesa ds. marketingu w regionie EMEA

Izabela Myszkowska - Redaktor Brandsit

Firma Vertiv powołała Vicente’a Chiralta na stanowisko wiceprezesa ds. marketingu w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka). Vicente został awansowany po czterech latach pracy w Vertiv. Wcześniej pełnił funkcję starszego dyrektora zespołów marketingu regionalnego i dystrybucyjnego w tym regionie, skutecznie kierując realizacją programów generowania popytu, rozwoju kanałów i zwiększania świadomości marki.

W swojej nowej roli Vicente będzie kierował wszystkimi zespołami marketingowymi w regionie i będzie dążył do zmaksymalizowania wpływu programów marketingowych na działalność Vertiv poprzez opracowywanie strategii i planów skoncentrowanych na klientach, tworzeniu wartości i sprawności operacyjnej.

Vincente Chiralt, zanim dołączył do Vertiv, zajmował wysokie stanowiska kierownicze w zakresie sprzedaży, marketingu i komunikacji najpierw w APC, a następnie w Schneider Electric, pełniąc funkcje kierownicze na szczeblu lokalnym, regionalnym i globalnym.

– Znajdujemy się w wyjątkowym momencie dla naszej branży, która odgrywa istotną rolę w procesie cyfryzacji społeczeństwapowiedział Vicente Chiralt.Cieszę się, że mogę wziąć na siebie tę odpowiedzialność i współpracować z moim zespołem, aby jeszcze bardziej wzmocnić naszą pozycję lidera na tej technologicznej fali.

Vicente Chiralt ukończył studia na kierunku Administracja Biznesowa na Uniwersytecie w Alcalá de Henares oraz Executive MBA w Instituto de Empresa (IE).