Warto przygotować się do zmian – Paweł Piętka, CEO S4E

Branża ITWarto przygotować się do zmian - Paweł Piętka, CEO S4E

Wiosenne spotkania S4E 2018 otworzył Paweł Piętka, CEO S4E S.A. Prezes Spółki odniósł się do zeszłorocznego tematu Wiosennych spotkań – cyfrowej transformacji, która staje się tematem bardzo powszechnym i dotyka coraz większą rzeszę ludzi.

Paweł Piętka wskazał, że temat „Nadążyć za tempem zmian” jest niejako kontynuacją zeszłorocznych rozważań, gdyż zarówno cyfrowa transformacja, jak i wszelkie nowe technologie, np. blockchain, sztuczna inteligencja, stając się coraz bardziej powszechnymi, wymagają od firm ciągłego przystosowywania się do zmian.

Prezes S4E podkreślił, że samo pozyskiwanie wiedzy w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości nie jest tak konieczne, jak określenie uniwersalnych postaw wobec zmian i stosowanie ich za każdym razem, gdy zaistnieje taka potrzeba.

Dzisiaj ludzie są bardzo mocno nastawieni na kolekcjonowanie wiedzy, danych. Zależy im, aby pozyskać jak najwięcej informacji. Nie do końca o to chodzi. Żeby być na bieżąco i wiedzieć, co zrobić, kiedy pojawia się konieczność dynamicznych zmian, należy zastanowić się, w jaki sposób kształtować postawy, które pomogą lepiej reagować na zmiany i wypracowywać lepsze efekty pracy – zaznaczył CEO S4E S.A. Paweł Piętka podczas swojej prelekcji.

Piętka wskazał również, na czym polega idealna rola dystrybutora VAD.

Idealną rolą dystrybutora z wartością dodaną jest wspieranie budowania takich postaw wobec zmian, dzielenie się siecią kontaktów, wsparciem. – Paweł Piętka.

CEO podkreślił także, że rewolucja cyfrowa obejmie z czasem wszystkich i nie jest możliwe, aby tego uniknąć oraz, że w nowym, cyfrowym świecie warto pamiętać o tym, jak bardzo istotne są relacje międzyludzkie.

S4E częścią Grupy ABC Data

Na Wiosennych spotkaniach S4E nie zabrakło również Wiceprezesa ABC Data S.A. Andrzeja Kuźniaka. Wiceprezes w swoim przemówieniu opisał i podsumował działalność Grupy ABC Data, jak również wyraził zadowolenie ze współpracy z S4E S.A.

Sztuczna inteligencja podpowiada: