Wiceprezes Action odwołany ze składu Zarządu

Zobacz

- Reklama -

W firmie od ponad roku trwa sanacja, w ramach której zmienia się model biznesu Spółki, a to wpływa na modyfikację struktury organizacji.

Dlatego, od 12 października Zarząd Action S.A. w restrukturyzacji jest dwuosobowy. Na czele Spółki pozostaje Pan Piotr Bieliński, Prezes Zarządu Action S.A. i Pan Sławomir Harazin, Wiceprezes Zarządu Action S.A. Natomiast Pan Edward Wojtysiak, decyzją Rady Nadzorczej Spółki został odwołany ze składu Zarządu, gdzie pełnił funkcję Wiceprezesa. Od teraz będzie współpracował ze Spółką w ramach obszaru przetargów.

Wieloletnie doświadczenie i świetna znajomość segmentu przetargów to unikatowy know-how Edwarda, który w Action bardzo cenimy. Nie bez znaczenia są też sukcesy, które od 2004 roku odnosił dla naszej organizacji najpierw jako pełnomocnik ds. przetargów, a od 2008 roku jako członek zarządu Action S.A. To właśnie Edwardowi zawdzięczamy wygrany kontrakt na dostawę serwerów marki własnej Action (Actina Solar) do Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych w Genewie (CERN). Dlatego chciałbym mu za to wszystko jeszcze raz podziękować i życzyć kolejnych wybitnych osiągnieć – mówi Piotr Bieliński, Prezes Zarządu ACTION S.A.

- Reklama -

Polecamy

- Reklama -