Wiceprezes Fox Network Group doradcą Blockchain LAB S.A.

Natalia Zębacka
Natalia Zębacka - Redaktor Brandsit
2 min

Blockchain Lab S.A. podpisała umowę z Panem Carlosem Ortega Urretavizcaya, w ramach której stał się on doradcą Zarządu Spółki w obszarze rozwoju, oceny portfolio produktowego, negocjacji z partnerami oraz wsparcia w obszarze marketingu i sprzedaży. Dodatkowo nowy doradca pomoże zarządzić nabytymi prawami intelektualnymi oraz wesprze Zarząd w dalszej ekspansji zagranicznej Spółki.

CARLOS ORTEGA URRETAVIZCAYACarlos Ortega jest doświadczonym menedżerem z ponad 30-letnim dorobkiem w branży rozrywki i mediów. Pełnił funkcje m.in. wiceprezesa wykonawczego Fox Network Group, która obecnie jest częścią The Walt Disney Company. Odpowiadał m. in. za rozwój kanału serialowego Fox i kanałów telewizyjnych National Geographic. Pan Carlos Ortega posiada wieloletnie doświadczenie w branży marketingu mediów, rozrywki cyfrowej i publishingu.

Wierzymy, że nasz nowy partner pozwoli nam ustrukturyzować obecny proces przejęcia Spółki na Łotwie, zmiany naszej nazwy i przekształcenia struktury jako firmy wyspecjalizowanej w publikowaniu najlepszych gier od uznanych producentów na Świecie. Jego wieloletnie doświadczenie i umiejętności przełożą się na dynamiczny rozwój naszej organizacji i pozwolą uzyskać lepszą wartość dla naszych inwestorów. Jego osoba pokazuje poważne podejście do rynku gier, które nasza Spółka już reprezentuje. W tym tygodniu uruchomiliśmy pierwszy soft launch w harmonogramie wydawniczym na rok 2020. Kolejne tytuły są w trakcie realizacji i jestem przekonany, że przyjęty przez Zarząd Spółki plan rozwoju zostanie wykonany z należytą starannością. Nowy doradca pomoże nam ukształtować jedną z najlepszych firm na rynku gier w Polsce – mówi Jarosław Zeisner, członek zarządu Blockchain LAB S.A.

Udostępnij
Leave a comment

Dodaj komentarz

- REKLAMA -