Wymiana szybki iPhone

Wymiana szybki iPhone

Urządzenia Apple charakteryzują się ponadprzeciętną trwałością. W dużej mierze jest to zasługa solidnych materiałów wykorzystywanych w procesie produkcji. Choć standardy wytrzymałości są konsekwentnie podnoszone, nadal można wskazać części, które są wyjątkowo narażone na uszkodzenia mechaniczne. Dotyczy to głównie szklanych elementów.

Wystarczy chwila nieuwagi, aby smartfon upadł albo został stuknięty. Czasem nawet niepozorna kolizja może skutkować poważnymi konsekwencjami. W takich okolicznościach niestety nie można liczyć na gwarancję producenta. Nawet jeśli okres ochronny jeszcze się nie zakończył, to uszkodzenie mechaniczne stanowi przykład awarii wynikającej z błędu użytkownika. W związku z tym Apple rozkłada ręce i pozostaje rozwiązanie problemu w inny sposób. Profesjonalnego wsparcia warto poszukać w serwisie pogwarancyjnym.

Dlaczego zbita szybka powinna być wymieniona?

Gdy szkło zostanie potłuczone na całej powierzchni wyświetlacza, decyzja wydaje się całkowicie oczywista. Taki defekt znacząco utrudnia korzystanie ze smartfona. W związku z tym użytkownicy bez wahania decydują się na naprawę. Wątpliwości mogą pojawiać się jednak, gdy uszkodzeniu ulegnie mniejsza część szybki. Niektóre osoby przymykają oko na takie uchybienie i w dalszym ciągu korzystają z urządzenia.

Warto jednak pamiętać, że pęknięcie może się stopniowo powiększać. Ponadto szybka stanowi elementarną część całej konstrukcji. Jeżeli struktura szklanej powierzchni zostaje naruszona, smartfon staje się bardziej narażony na kolejne uszkodzenia mechaniczne w tym obszarze. W konsekwencji mogą pojawić się komplikacje z działaniem wyświetlacza. Awaria komponentów odpowiadających za generowanie obrazu wiązałaby się z koniecznością wykonania dodatkowej naprawy. W związku z tym lepiej dmuchać na zimne i zdusić problem w zarodku. Wymiana szybki iPhone jest rekomendowana nawet w przypadku niewielkich ubytków.

Jak serwis iPhone przeprowadza wymianę szybki?

Zepsute urządzenie można dostarczyć na dwa sposoby. Pierwszym wariantem jest wizyta w salonie iClinica. Aktualnie stacjonujemy w Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i Bydgoszczy. Rekomendujemy zarezerwowanie terminu przed przybyciem na miejsce. Podczas spotkania dowiesz się jaki jest koszt naprawy i kiedy będzie można odebrać odnowiony sprzęt.

Do Twojej dyspozycji jest też realizacja usługi w formie wysyłkowej. Zacznij od wypełnienia formularza na naszej stronie internetowej. W ustalonym dniu odwiedzi Cię kurier, który zabierze urządzenie do naszego serwisu. Po zakończeniu opera sprawny iPhone zostanie odesłany pod wskazany przez Ciebie adres.

Naprawy są wykonywane przy pomocy nowoczesnego sprzętu, który gwarantuje chirurgiczną precyzję i maksymalną skuteczność. Zabieg zostaje przeprowadzony przez doświadczonego specjalistę. Po zakończeniu wymiany szybki wykonujemy kontrolę jakości, aby mieć absolutną pewność, że efekt końcowy jest zgodny z najwyższymi standardami. Wówczas sprzęt zostaje zwrócony właścicielowi.

Popularne

Trend 24h

więcej publikacji

od naszych partnerów