Dołącz już teraz do uczestników Plebiscytu 

BITy 2022

Wymiana szybki iPhone

Udostępnij

Urządzenia Apple charakteryzują się ponadprzeciętną trwałością. W dużej mierze jest to zasługa solidnych materiałów wykorzystywanych w procesie produkcji. Choć standardy wytrzymałości są konsekwentnie podnoszone, nadal można wskazać części, które są wyjątkowo narażone na uszkodzenia mechaniczne. Dotyczy to głównie szklanych elementów.

Wystarczy chwila nieuwagi, aby smartfon upadł albo został stuknięty. Czasem nawet niepozorna kolizja może skutkować poważnymi konsekwencjami. W takich okolicznościach niestety nie można liczyć na gwarancję producenta. Nawet jeśli okres ochronny jeszcze się nie zakończył, to uszkodzenie mechaniczne stanowi przykład awarii wynikającej z błędu użytkownika. W związku z tym Apple rozkłada ręce i pozostaje rozwiązanie problemu w inny sposób. Profesjonalnego wsparcia warto poszukać w serwisie pogwarancyjnym.

Dlaczego zbita szybka powinna być wymieniona?

Gdy szkło zostanie potłuczone na całej powierzchni wyświetlacza, decyzja wydaje się całkowicie oczywista. Taki defekt znacząco utrudnia korzystanie ze smartfona. W związku z tym użytkownicy bez wahania decydują się na naprawę. Wątpliwości mogą pojawiać się jednak, gdy uszkodzeniu ulegnie mniejsza część szybki. Niektóre osoby przymykają oko na takie uchybienie i w dalszym ciągu korzystają z urządzenia.

Warto jednak pamiętać, że pęknięcie może się stopniowo powiększać. Ponadto szybka stanowi elementarną część całej konstrukcji. Jeżeli struktura szklanej powierzchni zostaje naruszona, smartfon staje się bardziej narażony na kolejne uszkodzenia mechaniczne w tym obszarze. W konsekwencji mogą pojawić się komplikacje z działaniem wyświetlacza. Awaria komponentów odpowiadających za generowanie obrazu wiązałaby się z koniecznością wykonania dodatkowej naprawy. W związku z tym lepiej dmuchać na zimne i zdusić problem w zarodku. Wymiana szybki iPhone jest rekomendowana nawet w przypadku niewielkich ubytków.

Jak serwis iPhone przeprowadza wymianę szybki?

Zepsute urządzenie można dostarczyć na dwa sposoby. Pierwszym wariantem jest wizyta w salonie iClinica. Aktualnie stacjonujemy w Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i Bydgoszczy. Rekomendujemy zarezerwowanie terminu przed przybyciem na miejsce. Podczas spotkania dowiesz się jaki jest koszt naprawy i kiedy będzie można odebrać odnowiony sprzęt.

Do Twojej dyspozycji jest też realizacja usługi w formie wysyłkowej. Zacznij od wypełnienia formularza na naszej stronie internetowej. W ustalonym dniu odwiedzi Cię kurier, który zabierze urządzenie do naszego serwisu. Po zakończeniu opera sprawny iPhone zostanie odesłany pod wskazany przez Ciebie adres.

Naprawy są wykonywane przy pomocy nowoczesnego sprzętu, który gwarantuje chirurgiczną precyzję i maksymalną skuteczność. Zabieg zostaje przeprowadzony przez doświadczonego specjalistę. Po zakończeniu wymiany szybki wykonujemy kontrolę jakości, aby mieć absolutną pewność, że efekt końcowy jest zgodny z najwyższymi standardami. Wówczas sprzęt zostaje zwrócony właścicielowi.

Zobacz

Z. Girzyński: trzeba pilnie doprowadzić do urealnienia cen energii elektrycznej

Trzeba pilnie doprowadzić do urealnienia cen energii elektrycznej, które nie wynikają z kosztów produkcji, tylko ze sposobu wyliczania stawek - powiedział PAP w środę poseł koła Polskie Sprawy Zbigniew Girzyński. Skrytykował zarazem propozycję 50-proc. podatku dla dużych firm od nadmiarowego zysku.

Kryzys żywnościowy dotknie kilkadziesiąt krajów

Szefowa Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW) Kristalina Georgiewa poinformowała w poniedziałek, że 48 państw odczuje konsekwencje globalnego kryzysu żywnościowego, a w krajach arabskich 41 mln ludzi jest narażonych na głód.

Grupa Orlen rozpoczęła rebranding i włączanie stacji paliw Lotos do swojej sieci sprzedaży

Grupa Orlen rozpoczęła proces rebrandingu i włączania stacji paliw Lotos do swojej sieci sprzedaży - podał PKN Orlen we wtorek. Koncern podkreślił, że w ramach połączenia obu firm sieć Grupy Orlen w Polsce powiększy się do ponad 1900 stacji, a za granicą do blisko 1300 obiektów.

Rzecznik rządu: chcemy stworzyć ramy prawne i zapłacić samorządom za pomoc obywatelom

Chcemy, by obywatele jak najszybciej otrzymywali możliwość zakupu węgla blisko swych domów. Chcemy stworzyć dodatkowe ramy prawne i zapłacić samorządom za to, by mogły swym obywatelom za naszym pośrednictwem pomóc - powiedział w piątek rzecznik rządu Piotr Müller.

Marek Zmysłowski nowym CCO w PayEye

Marek Zmysłowski wzmocnił zespół PayEye. Będzie zajmował stanowisko CCO...

Im szybciej tym lepiej – leczenie uszkodzeń mózgu u wcześniaków warto rozpocząć tuż po narodzeniu

Uszkodzenie mózgu, do jakiego doszło u dzieci ze skrajnym wcześniactwem, może być leczone nawet trzy dni po urodzeniu - wynika z nowych badań przeprowadzonych na nowozelandzkim University of Auckland i opublikowanych na łamach pisma „Brain”.
- Reklama -

REKLAMA