Dołącz już teraz do uczestników Plebiscytu 

BITy 2022

Wynajem Apple, czyli prosty sposób na podjęcie decyzji zakupowej

Udostępnij

Logo nadgryzionego jabłuszka zna każdy. Nie da się ukryć – potęga amerykańskiego giganta jest ogromna, w grono fanów nieustannie się powiększa. Zastanawiasz się, czy zwolennicy marki mają rację, będąc przekonanymi o ich niezawodności?

Postaw na wynajem Apple i podejmij dobrą decyzję zakupową. Poniżej sprawdzisz, które urządzenia są warte uwagi i dlaczego. Koniecznie przeczytaj. 

Bogata oferta – nieograniczone możliwości. Produkty Apple

Oferta Apple jest bogata. Wielość i różnorodność produktów zapewnia niemal nieograniczone możliwości. Wśród obecnie dostępnych urządzeń znajdziesz przenośny komputer MacBook, wszechstronny tablet iPad, iPhone, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych na świecie smartfonów, wielofunkcyjny zegarek dla aktywnych – iWatch, a także – bezprzewodowe słuchawki AirPods i akcesoria do wszystkich w/w sprzętów i gadżetów. 

Zastanawiasz się, które z urządzeń zapewniają najwięcej funkcjonalności? Chcesz wiedzieć, jak je łączyć, żeby maksymalnie wykorzystać ich możliwości i zrealizować wszystkie określone cele? Zanim podejmiesz decyzję zakupową (propozycje Apple niestety nie należą do najtańszych, w związku z czym warto dobrze przemyśleć taką inwestycję) zdecyduj się na wynajem Apple. Co zyskasz, korzystając z takiego rozwiązania? 

Wynajem Apple – możliwości i korzyści

Produkty sygnowane logo amerykańskiego giganta mają zasadniczą zaletę – wszystkie są ze sobą kompatybilne. W praktyce oznacza to, że mogą współpracować, pozwalając Ci wykorzystać wszystkie możliwości każdego z urządzeń. Możesz to sprawdzić, decydując się na wynajem Apple, np. w Plenti. Na czym to polega? 

Wynajem sprzętu elektronicznego to nic innego jak jego wypożyczenie. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z oferty Plenti, wystarczy, że zarejestrujesz się bezpośrednio na stronie www lub za pośrednictwem specjalnej aplikacji, wskażesz interesujące Cię urządzenie i wybierzesz sposób dostawy. Zasady wynajmu sprzętu są proste – w opcji Flexi wypożyczasz na jak długo chcesz, wpłacając tylko wartość kaucji. Pełną opłatę za użytkowanie urządzenia Plenti pobiera dopiero kiedy zdecydujesz się je zwrócić. Obecnie, chcąc zamówić kilka produktów Apple, będziesz musiał złożyć kilka zamówień. Obserwuj jednak, co dzieje się w wypożyczalni – firma cały czas pracuje nad korzystnymi innowacjami!

Zobacz

Prof. Jemielity: “chemia klik” rewolucjonizuje nauki przyrodnicze

Nazwa "chemia klik" nawiązuje do dźwięku wydawanego przez łączące się ze sobą klocki – tak w prosty sposób można budować złożone molekuły dzięki odkryciom noblistów. Chemia bioortogonalna poprzez takie połączenia wewnątrz żywych komórek pozwala tworzyć leki, testy diagnostyczne czy terapie celowane – tłumaczy prof. Jacek Jemielity z UW.

Włoski koncern ENI: Gazprom wznowił dostawy gazu

Rosyjski koncern Gazprom wznowił dostawy gazu do Włoch - poinformowała w środę włoska firma energetyczna ENI. Gaz z Rosji nie płynął od soboty.

Senat podniósł limity zużycia w ustawie o zamrożeniu cen energii w 2023 r.

Senat zgłosił w czwartek poprawki do ustawy przewidującej zamrożenie cen energii elektrycznej w 2023 r. Podnoszą one limity zużycia, do których cena pozostaje zamrożona na poziomie z 2022 r. Senackie poprawki rozpatrzy teraz Sejm.

Amazon inwestuje w technologię. W ciągu 3 lat zainwestował krocie w centra dystrybucyjne

Amazon nieustannie inwestuje w nowe technologie wspierające pracowników i...

NFT – szansa czy pułapka?

Jak wynika z raportu Hill+Knowlton Strategies: „NFT: wciąż szansa...

Specjalne gry wideo poprawiają uwagę i pamięć u seniorów

Dzięki specjalnie opracowanym grom komputerowym seniorzy mogą poprawić uwagę i pamięć oraz inne funkcje poznawcze, a nawet polepszyć poczucie równowagi i obniżyć ciśnienie tętnicze – informuje pismo „Proceedings of the National Academy of Sciences” (PNAS).
- Reklama -

REKLAMA