Wynajem Apple, czyli prosty sposób na podjęcie decyzji zakupowej

2 min

Logo nadgryzionego jabłuszka zna każdy. Nie da się ukryć – potęga amerykańskiego giganta jest ogromna, w grono fanów nieustannie się powiększa. Zastanawiasz się, czy zwolennicy marki mają rację, będąc przekonanymi o ich niezawodności?

Postaw na wynajem Apple i podejmij dobrą decyzję zakupową. Poniżej sprawdzisz, które urządzenia są warte uwagi i dlaczego. Koniecznie przeczytaj. 

Bogata oferta – nieograniczone możliwości. Produkty Apple

Oferta Apple jest bogata. Wielość i różnorodność produktów zapewnia niemal nieograniczone możliwości. Wśród obecnie dostępnych urządzeń znajdziesz przenośny komputer MacBook, wszechstronny tablet iPad, iPhone, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych na świecie smartfonów, wielofunkcyjny zegarek dla aktywnych – iWatch, a także – bezprzewodowe słuchawki AirPods i akcesoria do wszystkich w/w sprzętów i gadżetów. 

Zastanawiasz się, które z urządzeń zapewniają najwięcej funkcjonalności? Chcesz wiedzieć, jak je łączyć, żeby maksymalnie wykorzystać ich możliwości i zrealizować wszystkie określone cele? Zanim podejmiesz decyzję zakupową (propozycje Apple niestety nie należą do najtańszych, w związku z czym warto dobrze przemyśleć taką inwestycję) zdecyduj się na wynajem Apple. Co zyskasz, korzystając z takiego rozwiązania? 

Wynajem Apple – możliwości i korzyści

Produkty sygnowane logo amerykańskiego giganta mają zasadniczą zaletę – wszystkie są ze sobą kompatybilne. W praktyce oznacza to, że mogą współpracować, pozwalając Ci wykorzystać wszystkie możliwości każdego z urządzeń. Możesz to sprawdzić, decydując się na wynajem Apple, np. w Plenti. Na czym to polega? 

Wynajem sprzętu elektronicznego to nic innego jak jego wypożyczenie. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z oferty Plenti, wystarczy, że zarejestrujesz się bezpośrednio na stronie www lub za pośrednictwem specjalnej aplikacji, wskażesz interesujące Cię urządzenie i wybierzesz sposób dostawy. Zasady wynajmu sprzętu są proste – w opcji Flexi wypożyczasz na jak długo chcesz, wpłacając tylko wartość kaucji. Pełną opłatę za użytkowanie urządzenia Plenti pobiera dopiero kiedy zdecydujesz się je zwrócić. Obecnie, chcąc zamówić kilka produktów Apple, będziesz musiał złożyć kilka zamówień. Obserwuj jednak, co dzieje się w wypożyczalni – firma cały czas pracuje nad korzystnymi innowacjami!

Udostępnij
Leave a comment

Dodaj komentarz