Ad image

x-kom z nowym wiceprezesem

Bartosz Martyka - Redaktor naczelny Brandsit

Przemysław Ladra awansował na stanowisko wiceprezesa zarządu x-kom. W nowej roli będzie odpowiadał m.in. za zakupy, sprzedaż, produkcję, wsparcie techniczne, marketing oraz strategię spółek należących do x-kom.

Przemysław LadraNowo powołany wiceprezes z x-kom związany jest od 2006 roku. Wcześniej zajmował w firmie m.in. stanowisko: doradcy, product managera, business unit managera oraz sales & marketing managera. Od końca 2012 roku pełnił funkcję dyrektora marketingu i sprzedaży.

Źródłem satysfakcji zawodowej są dla mnie zadowoleni klienci. Doskonała jakość obsługi na każdym etapie sprzedaży to jeden z priorytetów naszego działania.
W x-kom miałem okazję przejść pełną ścieżkę zawodową: od doradcy, przez product managera, managera, aż po dyrektora. Na nowym stanowisku stoi przede mną szereg wyzwań jestem jednak przekonany, że dzięki zdobytemu doświadczeniu zyska nie tylko firma, ale przede wszystkim nasi klienci – mówi Przemysław Ladra, wiceprezes zarządu x-kom.

W nowej roli Przemysław Ladra będzie odpowiedzialny za kształtowanie i nadzór strategii biznesowej oraz zapewnienie dalszego dynamicznego wzrostu spółek należących do x-kom. Nowy wiceprezes będzie zarządzał pracą działu zakupów, sprzedaży, marketingu i oferty, produkcji, wsparcia technicznego i produktów finansowych.

Przemek to menadżer z ogromnym doświadczeniem. Jego zapał i umiejętności pomogą nam w spełnieniu ambitnych celów rozwojowych w najbliższych latach – mówi Michał Świerczewski, prezes x-kom.

Przemysław Ladra prywatnie jest pasjonatem technologii, fotografii podróżniczej i motoryzacji. Czas wolny najchętniej spędza na aktywnych formach wypoczynku.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *