x-kom z nowym wiceprezesem

Bartosz Martyka
Bartosz Martyka  - Redaktor naczelny Brandsit 2 min czytania

Przemysław Ladra awansował na stanowisko wiceprezesa zarządu x-kom. W nowej roli będzie odpowiadał m.in. za zakupy, sprzedaż, produkcję, wsparcie techniczne, marketing oraz strategię spółek należących do x-kom.

Przemysław LadraNowo powołany wiceprezes z x-kom związany jest od 2006 roku. Wcześniej zajmował w firmie m.in. stanowisko: doradcy, product managera, business unit managera oraz sales & marketing managera. Od końca 2012 roku pełnił funkcję dyrektora marketingu i sprzedaży.

Źródłem satysfakcji zawodowej są dla mnie zadowoleni klienci. Doskonała jakość obsługi na każdym etapie sprzedaży to jeden z priorytetów naszego działania.
W x-kom miałem okazję przejść pełną ścieżkę zawodową: od doradcy, przez product managera, managera, aż po dyrektora. Na nowym stanowisku stoi przede mną szereg wyzwań jestem jednak przekonany, że dzięki zdobytemu doświadczeniu zyska nie tylko firma, ale przede wszystkim nasi klienci – mówi Przemysław Ladra, wiceprezes zarządu x-kom.

W nowej roli Przemysław Ladra będzie odpowiedzialny za kształtowanie i nadzór strategii biznesowej oraz zapewnienie dalszego dynamicznego wzrostu spółek należących do x-kom. Nowy wiceprezes będzie zarządzał pracą działu zakupów, sprzedaży, marketingu i oferty, produkcji, wsparcia technicznego i produktów finansowych.

Przemek to menadżer z ogromnym doświadczeniem. Jego zapał i umiejętności pomogą nam w spełnieniu ambitnych celów rozwojowych w najbliższych latach – mówi Michał Świerczewski, prezes x-kom.

Przemysław Ladra prywatnie jest pasjonatem technologii, fotografii podróżniczej i motoryzacji. Czas wolny najchętniej spędza na aktywnych formach wypoczynku.

Cześć,

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu! Mam nadzieję, że byłeś zadowolony z treści i znalazłeś w niej wartościowe informacje. Jeśli chcesz otrzymywać więcej podobnych treści, zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter. Będziesz wtedy na bieżąco z najnowszymi wpisami i będziesz miał dostęp do ekskluzywnych materiałów, których nie publikuję na stronie. Dzięki temu nigdy nie przegapisz żadnej interesującej treści.

 
Posiada…
Redaktor naczelny Brandsit
Skomentuj
- Reklama -

Sztuczna inteligencja wyznacznikiem sukcesu – jak ją wykorzystać w zarządzaniu usługami?

W ostatnim czasie sztuczna inteligencja szturmem weszła do biznesu. Dzięki projektowi OpenAI z tej technologii mogą korzystać wszyscy. Pozwala to

Zwycięzca zgarnął wszystko – UBS ubił deal dekady przejmując Credit Suisse?

Po tym, jak w zeszłą niedzielę Credit Suisse i UBS ogłosiły fuzję, w bankowości zawrzało. Ekonomiści i analitycy rynków zaczęli

1 min czytania

Asbis podsumował luty

ASBISc Enterprises Plc, według wstępnych danych szacunkowych, wypracował w lutym 2023 roku skonsolidowane przychody na poziomie ok. 230 mln USD,

2 min czytania