in ,

Xerox docenia ABC Data

Podczas Partnerskiego Spotkania Xerox, które odbyło się w Pabianicach 8 czerwca br. ABC Data została uznana Dystrybutorem Roku Materiałów Eksploatacyjnych 2016.

abc dataCykliczna impreza tradycyjnie pozwoliła producentowi zaprezentować swoje najnowsze rozwiązania, a także podsumować minione miesiące i wspólne działania z Partnerami. Zaproszeni goście mogli m.in. przekonać się o możliwościach nowych urządzeń, Xerox Versalink i AltaLink. Wydarzenie tradycyjnie zakończyła uroczysta gala, w trakcie której przyznano nagrody dla firm najbardziej zaangażowanych w rozwój wzajemnej współpracy. Jedna z statuetek została przyznana Dystrybutorowi, wraz z tytułem „Dystrybutora Roku 2016” w kategorii Materiały Eksploatacyjne.

Nasza trwająca już od ponad dziesięć lat współpraca z firmą Xerox może być uznawana za modelowy przykład partnerstwa. Takie wyróżnienia tylko potwierdzają, że stoi na niezmiennie wysokim poziomie. Materiały eksploatacyjne Xerox stanowią ważny element szerokiego portfolio produktowego ABC Data i cieszymy się, że nasze zaangażowanie w ich sprzedaż zostaje docenione – powiedziała Małgorzata Jung, Business Unit Manager w ABC Data

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapisz się na nasz newsletter!
SUBSKRYBUJ
Serwer

Qumak z kolejnym kontraktem IT dla Gaz Systemu

lenovo

Lenovo pomaga klientom odnosić korzyści z „rewolucji sztucznej inteligencji”