Z Google Cloud do Colt

Zobacz

- Reklama -

Colt Technology Services ogłosił powołanie Jaya Deshmukh na nowo utworzone stanowisko wiceprezesa wykonawczego (EVP) ds. strategii i transformacji. Jej zadaniem będzie zarządzanie i kierowanie strategicznym planem działania i relacjami w firmie. Deshmukh będzie podlegać bezpośrednio dyrektorowi generalnemu Colt, Keri Gilder.

Do tej pory, Jaya pełniła funkcję Head of Strategy – EMEA w Google Cloud, gdzie była odpowiedzialna za tworzenie i opiekę nad strategią organizacji. Ostatnio zajmowała również stanowiska w Microsoft, PwC i Cognizant, gdzie odpowiadała za wdrażanie rozwiązań cyfrowych i przyspieszanie wykorzystania chmury w celu budowania sukcesu klientów.

– Jaya dołączyła do naszego zespołu kierowniczego, aby zarządzać rozwojem i realizacją strategii Colt, a także pakietem produktów i programem partnerskim. Jej niedawne doświadczenie w zakresie cyfrowej transformacji i rozwiązań chmurowych sprawia, że ​​idealnie nadaje się do kierowania nowym zespołem w Colt, zachęcając go do dalszego wprowadzania innowacji i rozwijania organizacjiskomentowała nominację Keri Gilder, CEO Colt.

– Możliwość dołączenia do organizacji, która rozpoczyna nową podróż o strategicznym znaczeniu, jest zawsze ekscytująca, daje możliwość prawdziwej współpracy z partnerami i klientami, aby mieć pewność, że jesteśmy w pełni dostosowani i możemy naprawdę napędzać rozwój ich firmpowiedziała Deshmukh.

Nominacja Jaya to kolejne już następstwo wdrażania nowej trzyletniej strategii Colt, której celem jest dalszy rozwój sieci IQ firmy Colt poprzez innowacje i cyfryzację. W ten sposób Colt dąży do przyspieszenia rozwoju biznesu, upewniając się, by firma była wystarczająco elastyczna, aby wspierać przedsiębiorstwa we wkraczaniu w przyszłość.

- Reklama -
Źródło:Colt

Polecamy

- Reklama -