Zadbaj o bezpieczeństwo danych swoich klientów wykorzystując najnowocześniejsze usługi Rescue Data Recovery Services.

3 min

Usługi odzyskiwania danych Rescue Data Recovery Services, w którą zostały wyposażone dyski do monitoringu SkyHawk eliminują wysokie koszty odzyskiwania danych w przypadku ich utraty, zapewniając dodatkowo swoim klientom bezpieczeństwo i wydajność. 

Firma Seagate jest liderem w branży pamięci masowych od ponad 40 lat. Swoją wysoką i stabilną pozycję na rynku zawdzięcza przede wszystkim klientom, którzy docenili najwyższej jakości produkty i usługi związane z przechowywaniem danych w wielu sektorach i branżach. Praktycznie od chwili premiery szerokiej gamy pamięci przeznaczonych do monitoringu SkyHawk, firma Seagate po raz kolejny udowodniła, że jest bezkonkurencyjna, jeżeli chodzi o dyski zaprojektowane specjalnie z przeznaczeniem do monitoringu i systemów bezpieczeństwa pracujących w trybie 24/7.

Najnowszy produkt Seagate SkyHawk AI 20TB to szybki, bardzo wydajny dysk, który zadebiutował niedawno na rynku europejskim. Stałe obciążenie, praca 24/7 oraz wysoki poziom wibracji może łatwo uszkodzić standardowy dysk, natomiast Seagate Skyhawk AI został stworzony do działania właśnie w takim trudnym środowisku. Wyższa wytrzymałość i zaawansowane zarządzanie poborem energii pozwalają obniżyć jego temperaturę, dzięki czemu udało się znacznie wydłużyć żywotność urządzenia. 

Seagate Skyhawk AI został zaprojektowany z myślą o systemach monitoringu wykorzystujących sztuczną inteligencję, tym samym obsługuje on do 64 kamer HD i 32 dodatkowych strumieni AI. Dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu układowemu ImagePerfect AI, dyski SkyHawk zapobiegają utracie klatek, a obciążenia robocze klasy korporacyjnej na poziomie 550 TB/rok zapewniają wysoką niezawodność. Dodatkowym wyróżnikiem dysków z serii Skyhawk AI jest współczynnik MTBF na poziomie 2,5mln godzin oraz 5-cio letnia gwarancja producenta w standardzie.

Seagate stworzył także SkyHawk Health Management (SHM), oprogramowanie monitorujące dysk, zaprojektowane z myślą o prewencji, interwencjach i odzyskiwaniu danych. Jest ono dostępne na standardowych dyskach twardych SkyHawk* i SkyHawk AI do systemów monitorowania.

„Plan odzyskiwania danych jest swego rodzaju ubezpieczeniem, dzięki któremu dane Klienta mogą być odzyskane z ponad 90% skutecznością w jednym z laboratoriów Seagate. Warto podkreślić, iż Seagate jest jedynym na świecie producentem dysków, korzystającym z własnych laboratoriów do odzyskiwania danych. Odzyskiwanie danych przez Seagate jest usługą kompleksową, obejmuje ona bezpłatny transport dysku jak i sam dysk zewnętrzny służący do transportu odzyskanych danych, a cały proces może być śledzony przez użytkownika on-line.”- powiedział Karol Narojczyk, VIA Lead for Eastern Europe w Seagate.

Odzyskiwanie danych może być kosztowne. Dlatego większość dysków Seagate obejmują plany usługi odzyskiwania danych Rescue Data Recovery Services w okresie trzech lat od zakupu. Dzięki nim, uzyskamy dostęp do globalnego zespołu światowej klasy ekspertów w zakresie odzyskiwania danych w razie ich niespodziewanej utraty spowodowanej przez awarię mechaniczną, przypadkowe uszkodzenie lub klęskę żywiołową. 

Seagate

* – SHM jest dostępny dla pojemności dysków 4TB i wyższych

Udostępnij
2 Comments

Dodaj komentarz