- Reklama -

Zalany telefon? AB i jego partnerzy mają rozwiązanie

Zobacz

- Reklama -

Fraza „telefon zniszczony wodą” to jedno z częstszych zapytań w wyszukiwarce Google. Wielu użytkowników smartfonów spotkało się ze stresująca sytuacją, gdy ich osobisty telefon lądował w kałuży lub w toalecie. W wynikach wyszukiwania znajdują wtedy wiele porad – mniej lub bardziej racjonalnych – jak przywrócić „do życia” taki sprzęt. Jednak w sprzedaży są dostępne środki,  które pozwalającą zachować szansę na uratowanie zalanego telefonu. Do oferty AB S.A., największego dystrybutora IT i elektroniki użytkowej w Polsce, trafił Waterrevive Blue – produkt, która usuwa korozję i eliminuje wilgoć z wnętrza telefonu zniszczonego wodą.

Wystarczy 7 minut, w szybki i prosty sposób wyeliminować wilgoć i usunąć korozję z wnętrza telefonu. Waterrevive Blue można stosować do każdej marki i modelu dostępnego na rynku. Środek ten ponadto chroni dane przechowywane na uszkodzonym telefonie. Sam proces naprawy za pomocą Waterrevive Blue  jest bardzo prosty, a użytkownik bez potrzeby posiadania wiedzy technicznej, może przeprowadzić cały proces w formule „Zrób to sam”. Producent informuje, że skuteczność wynosi 80% w przypadku zastosowania środka.

waterrevive

AB S.A. jest jedynym dystrybutorem Waterrevive Blue w Polsce i oferta dostępna jest na: www.abonline.pl , w sieciach franczyzowych Alsen i Kakto na terenie całego kraju oraz na stronie  www.zadowolenie.pl

- Reklama -

Polecamy

- Reklama -