Zamiany w Zarządzie S4E S.A.

Bartosz Martyka
Bartosz Martyka  - Redaktor naczelny Brandsit 2 min czytania

Zmiana na stanowisku Prezesa Zarządu

Paweł Piętka zrezygnował z członkostwa w Zarządzie S4E S.A. ze skutkiem natychmiastowym.
Roman Durka został delegowany przez Radę Nadzorczą do czasowego wykonywania czynności Prezesa Zarządu na okres trzech miesięcy od dnia 16.04.2019 roku.

Roman DurkaRoman Durka ma wieloletnie doświadczenie w branży na stanowiskach kierowniczych i zarządczych w polskich i międzynarodowych firmach. Ostatnio był dyrektorem operacyjnym Mellon Poland (2017 – 2018) i wiceprezesem Sygnity (2015 – 2017). Wcześniej był prezesem Kapsch BusinessCom (2012 – 2015), szefem Fujitsu w Polsce (2009 – 2011), dyrektorem generalnym Sun Microsystems (2008), CEO Nortela (2007 – 2008), Clearwire (2006 – 2007) i Dell’a (1997 – 2006) oraz zastępcą dyrektora IBM (1991 – 1997).

Zmiana na stanowiskuWiceprezesaZarządu ds. Finansowych

Aneta Bartnicka zrezygnowała z członkostwa w Zarządzie S4E ze skutkiem na koniec dnia 10 maja 2019 r.
Marcin Sobka został powołany przez Radę Nadzorczą na Członka Zarządu, Wiceprezesa ds. finansowych, ze skutkiem na dzień 11 maja 2019 r.

Marcin Sobka od lipca 2017 roku pełni rolę Dyrektor Kontrolingu i Raportowania GK ABC Data. Poprzednio pracował jako Dyrektor Kontrolingu GK Polenergia. Odpowiadał za szereg działań o strategicznym dla spółki znaczeniu m. in. w zakresie analizy projektów inwestycyjnych, pozyskania finansowania. optymalizacji funkcji finansów oraz planowania i budżetowania. Karierę rozpoczął w EY gdzie przez 9 lat pracował w działach audytu, doradztwa biznesowego oraz transakcyjnego.
Absolwent Szkoły Głównej Handlowej oraz programu menadżerskiego AMP w IESE Business School.
Posiada uprawnienia biegłego rewidenta oraz certyfikat ACCA.

Cześć,

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu! Mam nadzieję, że byłeś zadowolony z treści i znalazłeś w niej wartościowe informacje. Jeśli chcesz otrzymywać więcej podobnych treści, zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter. Będziesz wtedy na bieżąco z najnowszymi wpisami i będziesz miał dostęp do ekskluzywnych materiałów, których nie publikuję na stronie. Dzięki temu nigdy nie przegapisz żadnej interesującej treści.

 
Posiada…
Redaktor naczelny Brandsit
Skomentuj
- Reklama -

Hakerzy ukradli 1,6 miliona dolarów w aktywach kryptograficznych. Jak to się stało?

Luka dnia zerowego w oprogramowaniu bankomatów General Bytes Bitcoin pozwoliła hakerom ukraść aktywa o wartości około 1,6 miliona dolarów. Zgodnie

3 min czytania

Jak bezpiecznie kupić używane auto?

Przy zakupie samochodu używanego najważniejsza jest weryfikacja stanu technicznego, sprawdzenie stanu prawnego i jego pochodzenie. Zgromadzone informacje powinny pomóc w

3 min czytania

ExtraHut – awans w dziale UX Research

Patrycja Kołodziejczyk stanęła na czele nowo utworzonego działu UX Research agencji ExtraHut. Nadzoruje ona projektowanie, moderowanie i merytoryczną realizację badań

1 min czytania