Zebra Technologies wprowadza rozwiązanie, które przekształca komputery mobilne i tablety w terminale płatnicze

Izabela Myszkowska - Redaktor Brandsit
2 min

Zebra Pay to rozwiązanie, które działa na podstawie standardowych usług Google Mobile Services (GMS) i najnowszej wersji Android OS. To cały ekosystem, który przekształca komputery mobilne i tablety Zebra w bezpieczne terminale płatnicze. Dzięki temu, firmy mogą przyjmować płatności w niemal każdym miejscu, od sklepów detalicznych po hotele i logistykę.

Zgodnie z najnowszym raportem Global Payments Report, do 2026 roku, prawie 88% wszystkich transakcji ma być realizowanych za pośrednictwem portfeli mobilnych i kart płatniczych. Dodatkowo, badanie Zebra 15th Annual Global Shopper Study pokazuje, że 76% kupujących oczekuje najnowszych technologii w sklepach. Zebra Pay wpisuje się w te oczekiwania, oferując nowoczesne i bezpieczne rozwiązanie do płatności mobilnych.

Zebra Pay nie tylko umożliwia płatności, ale również oferuje funkcje takie jak obsługa kolejek czy sprzedaż wspomaganą. Co więcej, rozwiązanie to korzysta z certyfikowanych przez Payment Card Industry (PCI) zabezpieczeń opartych na chmurze.

Zebra Pay jest certyfikowana przez Global Payments w regionie EMEA i Worldpay w Ameryce Północnej. Jest to również rozwiązanie Visa Ready, co oznacza, że spełnia ono wszystkie wymagania Visa w zakresie akceptacji płatności.

Zebra Pay to rozwiązanie, które nie tylko odpowiada na potrzeby rynku, ale również otwiera nowe możliwości dla przedsiębiorców. Dzięki zabezpieczeniom klasy korporacyjnej i szerokiemu zakresowi funkcji, Zebra Pay ma potencjał stać się standardem w branży płatności mobilnych.