Zmarł wieloletni wiceprezes Comarchu – Paweł Prokop

Klaudia Ciesielska
Klaudia Ciesielska  - Redaktor prowadzący Brandsit 1 min czytania

W wieku 52 lat zmarł wieloletni wiceprezes Comarchu – Paweł Prokop. Był także związany ze środowiskiem sportowym – pełnił funkcję przewodniczącego rady nadzorczej klubu MKS Cracovia SSA.

Paweł Prokop był związany z Comarchem jeszcze przed ukończeniem studiów na Akademii Górniczo-Hutniczej. W 1996 roku został członkiem zarządu Comarch S.A., a od 2003 roku pełnił funkcję wiceprezesa firmy oraz dyrektora sektora publicznego.

Z Cracovią związany był poprzez Comarch, który jest większościowym udziałowcem klubu, gdzie od 2004 roku zasiadał w radzie nadzorczej.

Zarówno Cracovia, jak i Comarch wydały oświadczenia dotyczące nagłego odejścia Pawła Prokopa.

“Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi Pawła Prokopa, wieloletniego pracownika oraz wiceprezesa zarządu Comarch SA. Rodzinie, bliskim i przyjaciołom składamy wyrazy najgłębszego współczucia oraz słowa otuchy i wsparcia. Zawsze będziemy go wspominać jako życzliwego kolegę, w pełni zaangażowanego w pracę i codzienne życie naszej firmowej społeczności.”

napisano w komunikacie Comarchu
Źródło Comarch, Cracovia
Skomentuj
- Reklama -

Jak wprowadzać regulacje chroniące prywatność danych

Innowacje i regulacje to dwa ważne czynniki, które mają znaczący wpływ na rozwój każdej branży, w tym bezpieczeństwa informacji. Pytanie

6 min czytania

Pewna praca? Zainwestuj w swoje umiejętności związane ze sztuczną inteligencją

Nowe badanie umiejętności cyfrowych przeprowadzone przez Salesforce pokazuje, że zdecydowana większość pracowników jest przekonanych, iż doświadczenie jest ważniejsze od kwalifikacji

5 min czytania