„Zobacz to na 100”!” – startują dni otwarte z monitorem Sony Bravia w czterech polskich miastach

- Reklama -

To najnowsza inicjatywa mająca na celu zaprezentowanie 100-calowego monitora, który obecnie nie ma sobie równych! Nie tylko pod względem gabarytów, jasności, ale także ceny. Sony łączy w tym produkcie dwa światy – technologie konsumenckie z rozwiązaniami profesjonalnymi. Produkt, choć adresowany do biznesu, zdobył już grono entuzjastów z rynku rezydencjonalnego.  Dlaczego? Można i warto się tego dowiedzieć w czasie dni otwartych w Salonach AV w Gnieźnie, w Opolu, w Poznaniu i w Katowicach.
„Dni Otwarte z FW-100BZ40J” odbywają się pod patronatem BrandsIT.pl,  Moviesroom.pl oraz Tech-room.pl

W każdej lokalizacji na odwiedzających będzie czekać grono ekspertów, którzy nie tylko pokażą możliwości monitora, ale także odpowiedzą na wszystkie pytania.  Do atutów urządzenia – oprócz gabarytów – należy wielostrefowe podświetlenie i nowy procesor Sony Cognitive Processor XR, który można spotkać przede wszystkim w telewizorach Sony Bravia. System AndroidTV pozwala korzystać z wielu aplikacji muzycznych i  telewizyjnych – w tym serwisów streamingowych – co  podnosi funkcjonalność urządzenia.

Dni otwarte z monitorem Sony Bravia FW-100BZ40J odbywają się od 14 października 2021 w następujących Salonach AV:

  • HIFI Exclusive –  ul. Witkowska 5a, 62-200 Gniezno
  • Audio Complex – ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 483, 60-451 Poznań
  • Light System –  ul. Domańskiego 29, 45-819 Opole
  • Studio Hi-Fi – ul. Gliwicka 19 LU 1-2;40-079 Katowice
- Reklama -
Źródło:Sony

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -