Związek Cyfrowa Polska: MDP Polska ITS, dostawca rozwiązań teleinformatycznych, dołącza do organizacji

Związek Cyfrowa Polska powitał w swoich szeregach MDP Polska ITS, renomowanego dostawcę usług i produktów teleinformatycznych. Partnerstwo to otwiera nowy rozdział we współpracy na rzecz transformacji cyfrowej oraz unowocześnienia sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce, z naciskiem na aspekty techniczne i cyberbezpieczeństwa.

Natalia Zębacka - Redaktor Brandsit
2 min

Związek Cyfrowa Polska, który reprezentuje firmy z branży cyfrowej i nowych technologii, poinformował o dołączeniu do organizacji spółki MDP Polska ITS. To znany i doświadczony dostawca usług oraz produktów z dziedziny teleinformatyki.

MDP Polska ITS i Cyfrowa Polska będą ściśle współpracować w kwestii transformacji cyfrowej oraz unowocześniania polskiego sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Eksperci MDP Polska ITS zapewnią także wsparcie w kwestiach technicznych i cyberbezpieczeństwa. Włączą się również w zadania związane z cyfryzacją polskiej edukacji.

 – Cieszymy się, że możemy przywitać w naszej organizacji kolejną firmę o polskim kapitale. To dla nas ważne, by zapewniać wsparcie także dla krajowego biznesu cyfrowego. W Związku przedstawiciele MDP będą mieli okazję wymieniać się doświadczeniami i wiedzą z innymi członkami, także tymi, którzy działają na rynkach globalnychmówi Michał Kanownik, prezes Związku Cyfrowa Polska.Liczymy na szybkie zacieśnianie współpracy i czerpanie obopólnych korzyścidodaje.

MDP Polska we współpracy czołowymi producentami dostarcza swoim klientom rozwiązania teleinformatyczne, począwszy od urządzeń przeznaczonych dla pojedynczych użytkowników, poprzez serwery, pamięci masowe aż po zaawansowane usługi sieciowe.

– Jest nam niezmiernie miło, że możemy dołączyć do grona firm mających istotny wpływ na przebieg transformacji cyfrowej w naszym kraju i nie tylko. Z naszej strony będziemy chcieli skupić się na aspektach związanych z rozwojem cyfryzacji i szeroko pojętego bezpieczeństwa cyfrowego w sektorze publicznym ze szczególnym uwzględnieniem segmentu edukacyjnego. Wierzymy, że nasza wiedza i duże doświadczenie w obsłudze tego sektora wniesie zauważalny wkład do działań Związku Cyfrowa Polska i zrzeszonej w nim społeczności firm ITmówi Roman Wiskowski, prezes MDP Polska ITS.