- Reklama -

Action autoryzowanym partnerem Ubiquiti Networks

Zobacz

- Reklama -

ACTION S.A., polski dystrybutor IT, został autoryzowanym partnerem Ubiquiti Networks – amerykańskiego lidera w zakresie rozwiązań sieciowych i bezprzewodowej transmisji danych. Dzięki temu klienci Action uzyskają pełny dostęp i wsparcie do asortymentu tego producenta.

Firma Ubiquiti Networks powstała w 2005 r. i od razu zdobyła uznanie rynku za sprawą kart radiowych mini-PCI, które wyróżniały się bardzo dobrym zasięgiem. Do dziś produkty marki Ubiquiti są wysoko oceniane przez rynek na całym świecie za innowacyjne rozwiązania, które podążają za potrzebami rynku.

Cieszę się z nawiązanej właśnie współpracy. Po pierwsze, daje ona pewność naszym klientom, że sprzęt Ubiquiti zakupiony w Action pochodzi z pewnego źródła. Po drugie, w ramach Action Business Center, mamy certyfikowanych inżynierów Ubiquiti, którzy będą prowadzić szkolenia dla naszych klientów zainteresowanych ofertą tej marki i zapewniać im wsparcie techniczne – komentuje Dariusz Figarski, Kierownik Produktu w ACTION S.A.

Action jest jednym z partnerów Ubiquiti Networks w Polsce, a zarazem jednym z dwóch w aglomeracji warszawskiej. W asortymencie Ubiquiti można znaleźć: anteny, switche, access pointy, kable, kamery IP, kamery przemysłowe, komponenty sieci i wiele innych rozwiązań sieciowych, z których słynie marka doceniana przez klientów instytucjonalnych i odbiorców indywidualnych.

Pozyskanie przez nas teraz, czyli na ostatniej prostej do zawarcia układu, producenta światowej klasy to dla nas dowód, że firmy są tylko na papierach, a w biznesie liczą się przede wszystkim ludzie. Więc jeśli obie strony wiedzą, że ich współpraca przyniesie rynkowi korzyść, decydują się na nią. I tak dokładnie stało się w tym przypadku. Naszym celem z Ubiquiti jest oferować produkty wysokiej jakości i usługi, w oparciu o które nasi klienci mogą budować zysk – dodaje Piotr Głydziak, Doradca Zarządu ds. VAD, Action Business Center w ACTION S.A.

- Reklama -

Polecamy

- Reklama -