ACTION S.A. autoryzowanym dystrybutorem produktów marki SAPPHIRE

Natalia Zębacka
Natalia Zębacka - Redaktor Brandsit 1 min
1 min

Od listopada w ofercie spółki z podwarszawskiego Zamienia dostępne są karty graficzne SAPPHIRE oparte na układzie AMD oraz wiele innych innowacyjnych rozwiązań tej marki. Połączenie dobrej relacji ceny do jakości podzespołów PC oferowanych przez SAPPHIRE sprawia, że od lat cieszą się one ogromną popularnością wśród użytkowników.

SAPPHIRE Technology to chińska firma z Hongkongu, która powstała w 2001 r. i szybko stała się globalnym dostawcą innowacyjnych produktów graficznych. W swojej ofercie posiada także zasilacze, tunery TV, ramki cyfrowe oraz komputery HTPC. Od niedawna weszła na nowe rynki z serią systemów serwerowych skierowanych do blockchain i komercyjnych firm wydobywających kryptowaluty.

Jestem zadowolony, że dzięki Action nasi klienci mają dostęp do innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań SAPPHIRE, które cieszą się wśród użytkowników bardzo dobrymi opiniami. W ramach umowy resellerzy zainteresowani tymi produktami z naszej oferty mogą liczyć na dodatkowe bonusy – mówi Michał Miłkowski, Doradca Zarządu ds. Rozwoju Biznesu Komponentów i marki PC Actina w ACTION S.A.

Wszystkie produkty marki SAPPHIRE dostępne w ACTION S.A. objęte są serwisem i gwarancją producenta.

Udostępnij