Ad image

Agnieszka Nosal nową Dyrektor Zarządzającą Esri Polska

Klaudia Ciesielska
Klaudia Ciesielska - Redaktor prowadzący Brandsit

Esri Polska, wyłączny dystrybutor rozwiązań GIS Esri Inc. w Polsce oraz firma doradcza w obszarze wykorzystania danych przestrzennych w organizacjach ma nową Dyrektor Zarządzającą. Esri Polska pod nowym kierownictwem ma jeszcze mocniej koncentrować się na rozwoju kompetencji doradczych, umocnić pozycję lidera na rynku rozwiązań systemów informacji geograficznej (GIS) oraz stać się partnerem dla firm w obszarze zielonej transformacji. Firma od lat notuje stały wzrost przychodów i zysku operacyjnego, zatrudnia ponad 100 specjalistów.

Agnieszka ma ponad 20 lat doświadczenia zarówno w rozwoju biznesu, budowaniu wartości spółek jak i wzmacniania skuteczności zespołów. Zajmowała stanowiska Executive w międzynarodowych firmach takich jak E&Y, Andersen Business Consulting, PKP Energetyka, Apator S.A. oraz innogy (obecnie część E.ON).

– „Objęcie stanowiska Dyrektor Zarządzającej w firmie Esri Polska, to kolejny fascynujący etap w mojej karierze. Kierowanie firmą oferującą światowej klasy technologię, z gronem najlepszych profesjonalistów i olbrzymim potencjałem wzrostu jest niesamowitym wyzwaniem i motywacją. W zalewie technologii i danych obraz jest wart tysiąca słów. Rozwiązanie Esri umożliwia zobrazowanie i interpretację zjawisk biznesowych w prosty i przyjazny sposób, co pozwala klientowi podnieść szybkość i trafność podejmowania decyzji. Mój model działania zakłada dużą koncentrację na rozwiązywaniu potrzeb klientów, poprzez rozwój kompetencji wszystkich pracowników, co w przypadku firmy Esri Polska powinno być czystą przyjemnością, gdyż to właśnie ludzie są najcenniejszą wartością tej firmy.”powiedziała Agnieszka Nosal, Dyrektor Zarządzająca Esri Polska.