Aruba i Kylos łączą siły by umożliwić prostą i szybką migrację do chmury

- Reklama -

Aruba Cloud posiada wieloletnie doświadczanie w zakresie dostarczania usług opartych na chmurze, takich jak IaaS i PaaS, oraz niezawodną infrastrukturę. Dzięki partnerstwu z Kylos, który jest ekspertem w tworzeniu rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości firm dowolnej wielkości, chmura Aruby będzie mogła jeszcze prościej i skuteczniej wspierać polskich przedsiębiorców. Jest to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie przedsiębiorców na wsparcie ekspertów, którzy pomogą im w migracji i zaprojektowaniu architektury ich własnej chmury.

Jako Kylos dysponujemy zespołem ekspertów, który pomaga zrozumieć indywidualne potrzeby konkretnych firm. – mówi Damian Szewczyk CEO i współwłaściciel firmy Kylos – Dzięki doświadczeniu w tworzeniu rozwiązań chmurowych „szytych na miarę” jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania, które idealnie wpasują się do ich biznesu. Klienci z kolei mają szansę zapoznać się z konkretnymi usługami jakie jesteśmy w stanie im zagwarantować, a także zobaczyć korzyści płynące z ich wdrożenia. Współpraca z Arubą pozwala nam na oferowanie jeszcze szerszego wachlarza usług w konkurencyjnej cenie. Dodatkowo wpisuje się to w rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania multicloud oraz dostawców z Europy. Aruba Cloud idealnie pasuje do tego profilu. 

Kylos w ramach swoich usług proponuje m.in. przygotowanie planu migracji, audyty bezpieczeństwa, optymalizację kosztową infrastruktury, a także wdrażanie usług w chmurze takich jak Backup as a Service i Disaster Recovery as a Service. Od teraz klienci będą mogli skorzystać z wymienionych usług w oparciu o chmurę Aruba, dzięki czemu prócz niezawodności będą mogli liczyć na atrakcyjną cenowo ofertę.

Aruba Cloud dysponuje siecią centrów danych, gwarantujących najwyższe standardy usług, w tym zgodne z najwyższymi normami ANSI/TIA-942. Dzięki temu jest w stanie zagwarantować użytkownikom nieprzerwany dostęp do usług, a także praktycznie dowolną pamięć i moc obliczeniową konieczną w działalności jej klientów.

Jak wynika z tegorocznych badań, przeprowadzonych przez Aruba Cloud, jednym z czynników który mógłby zachęcić przedsiębiorców do  migracji do środowiska chmurowego jest odpowiednie wsparcie kompetencyjne ze strony ekspertów. Dzięki szerokiej wiedzy partnerów z firmy Kylos klienci, którzy nie zdawali sobie do tej pory z korzyści wynikających z przejścia do chmury będą mogli na konkretnych przykładach zobaczyć jak przełoży się to na rozwój ich biznesu.

Zdaniem Marcina Zmaczyńskiego, Head od Marketing CEE w Aruba Cloud cyfrowa transformacja to konieczność dla firm, które chcą zachować konkurencyjność na globalizującym się rynku – Wiele firm już korzysta z chmury, chociażby poprzez oprogramowanie Software as a Service, teraz pora na wykorzystanie tego potencjału w innych obszarach działalności. Dołączenie do tej rewolucji, pozwoli lokalnym przedsiębiorcom, sprostać wyzwaniom gospodarki cyfrowej, a także skutecznie konkurować na poziomie lokalnym i globalnym. By tego dokonać potrzebne jest zbudowanie zaufania, opartego na rzetelnej wiedzy. Mamy nadzieję, że dzięki renomie i jakości naszych usług oraz ekspertyzie partnerów z Kylos uda nam się zbudować zaufanie do tej technologii, a w ten sposób budować konkurencyjność polskiej gospodarki. 

- Reklama -

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -