Aruba i Kylos łączą siły by umożliwić prostą i szybką migrację do chmury

Udostępnij

Aruba Cloud posiada wieloletnie doświadczanie w zakresie dostarczania usług opartych na chmurze, takich jak IaaS i PaaS, oraz niezawodną infrastrukturę. Dzięki partnerstwu z Kylos, który jest ekspertem w tworzeniu rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości firm dowolnej wielkości, chmura Aruby będzie mogła jeszcze prościej i skuteczniej wspierać polskich przedsiębiorców. Jest to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie przedsiębiorców na wsparcie ekspertów, którzy pomogą im w migracji i zaprojektowaniu architektury ich własnej chmury.

Jako Kylos dysponujemy zespołem ekspertów, który pomaga zrozumieć indywidualne potrzeby konkretnych firm. – mówi Damian Szewczyk CEO i współwłaściciel firmy Kylos – Dzięki doświadczeniu w tworzeniu rozwiązań chmurowych „szytych na miarę” jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania, które idealnie wpasują się do ich biznesu. Klienci z kolei mają szansę zapoznać się z konkretnymi usługami jakie jesteśmy w stanie im zagwarantować, a także zobaczyć korzyści płynące z ich wdrożenia. Współpraca z Arubą pozwala nam na oferowanie jeszcze szerszego wachlarza usług w konkurencyjnej cenie. Dodatkowo wpisuje się to w rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania multicloud oraz dostawców z Europy. Aruba Cloud idealnie pasuje do tego profilu. 

Kylos w ramach swoich usług proponuje m.in. przygotowanie planu migracji, audyty bezpieczeństwa, optymalizację kosztową infrastruktury, a także wdrażanie usług w chmurze takich jak Backup as a Service i Disaster Recovery as a Service. Od teraz klienci będą mogli skorzystać z wymienionych usług w oparciu o chmurę Aruba, dzięki czemu prócz niezawodności będą mogli liczyć na atrakcyjną cenowo ofertę.

Aruba Cloud dysponuje siecią centrów danych, gwarantujących najwyższe standardy usług, w tym zgodne z najwyższymi normami ANSI/TIA-942. Dzięki temu jest w stanie zagwarantować użytkownikom nieprzerwany dostęp do usług, a także praktycznie dowolną pamięć i moc obliczeniową konieczną w działalności jej klientów.

Jak wynika z tegorocznych badań, przeprowadzonych przez Aruba Cloud, jednym z czynników który mógłby zachęcić przedsiębiorców do  migracji do środowiska chmurowego jest odpowiednie wsparcie kompetencyjne ze strony ekspertów. Dzięki szerokiej wiedzy partnerów z firmy Kylos klienci, którzy nie zdawali sobie do tej pory z korzyści wynikających z przejścia do chmury będą mogli na konkretnych przykładach zobaczyć jak przełoży się to na rozwój ich biznesu.

Zdaniem Marcina Zmaczyńskiego, Head od Marketing CEE w Aruba Cloud cyfrowa transformacja to konieczność dla firm, które chcą zachować konkurencyjność na globalizującym się rynku – Wiele firm już korzysta z chmury, chociażby poprzez oprogramowanie Software as a Service, teraz pora na wykorzystanie tego potencjału w innych obszarach działalności. Dołączenie do tej rewolucji, pozwoli lokalnym przedsiębiorcom, sprostać wyzwaniom gospodarki cyfrowej, a także skutecznie konkurować na poziomie lokalnym i globalnym. By tego dokonać potrzebne jest zbudowanie zaufania, opartego na rzetelnej wiedzy. Mamy nadzieję, że dzięki renomie i jakości naszych usług oraz ekspertyzie partnerów z Kylos uda nam się zbudować zaufanie do tej technologii, a w ten sposób budować konkurencyjność polskiej gospodarki. 

Zobacz

Naukowcy ożywili część komórek martwej od godziny świni

Z pomocą specjalnego płynu, badacze z Yale University (USA) przywrócili do życia niektóre komórki i narządy nieżyjącej od godziny świni. Podobna technika mogłaby pomagać m.in. w przechowywaniu organów do przeszczepów czy ratowaniu ludzi po udarach lub zawałach.

Czy w prognozach najsłynniejszych firm widać strach przed recesją?

Najważniejsze firmy światowej gospodarki ogłaszają swe wyniki finansowe i...

Ropa w Londynie tanieje

W czwartek rano w Londynie cena ropy typu Brent wynosiła 97,35 dolarów. Oznacza to 0,05-proc. spadek w stosunku do czwartkowego otwarcia.

Francja/ “Le Figaro”: gazowy szantaż Putina ożywił w Niemczech debatę o energii atomowej

Niemcy mobilizują się do życia bez rosyjskiego gazu, a gazowy szantaż Putina ożywia w tym kraju debatę o energii atomowej – pisze w poniedziałek francuski dziennik „Le Figaro”, analizując skutki zmniejszonych dostaw rosyjskiego surowca do Niemiec.

Minister Moskwa dla “Rz”: Węgla z importu i krajowych kopalń będzie więcej

Węgla z importu i krajowych kopalń będzie więcej, podobnie jak nowych dodatków osłonowych. Mają one pojawić się we wrześniu. Już teraz to koszt około 35 mld zł – mówi "Rzeczpospolitej" Anna Moskwa, minister klimatu i środowiska.

Media: cena gazu w Niderlandach jest najwyższa w UE

Holandia ma najwyższą cenę gazu ze wszystkich krajów Unii Europejskiej - informuje program Nieuwsuur. Holenderskie gospodarstwa domowe płaciły ostatnio za ten surowiec ponad dwa razy więcej niż przeciętne gospodarstwo w UE.
- Reklama -

REKLAMA