Atos rozszerza współpracę z Amazon Web Services

- Reklama -

Atos rozszerzył współpracę z firmą Amazon Web Services (AWS), którą uznano za jednego ze strategicznych partnerów inicjatywy Atos OneCloud, łączącej wszechstronne możliwości chmurowe Atos w jedną unikalną i potężną ofertę. Rozszerzenie współpracy to kolejny krok w strategicznym partnerstwie Atos i AWS rozpoczętym w 2012 roku.

Atos jest uznawany jako AWS Well-Architected Partner i przez lata inwestował w zdobycie wielu certyfikatów firmy AWS, w tym partnera Migration Delivery. Na początku roku Atos rozpoczął ważne negocjacje z udziałowcami firmy Edifixio, francuskiej spółki konsultingowej i integrującej w obszarze Chmury, w celu jej przejęcia i wzmocnienia pozycji – umożliwiłoby to uzyskanie tytuł partnera AWS Premier Tier Consulting.

„Cieszymy się, że możemy nazwać firmę AWS strategicznym partnerem inicjatywy Atos OneCloud” powiedział Elie Gerard, prezes Grupy Atos. – „Firma AWS aktywnie łączy siły z Atos, aby wspierać klientów w przejściu z tradycyjnej infrastruktury IT na nowoczesne platformy chmurowe. Widzimy ogromne możliwości, szczególnie w obszarze mainframe, na współpracę z firmą AWS w zakresie migracji, modernizacji i zarządzania środowiskami aplikacyjnymi klientów, co stworzy nowe perspektywy działania dla cyfrowego biznesu”.

Matt Garman, Vice President, Sales & Marketing, AWS skomentował: „Atos to fantastyczny partner i wyjątkowy globalny integrator systemów z wieloma opatentowanymi technologiami i szerokim wachlarzem narzędzi, które umożliwiają klientom przenoszenie starszych środowisk do Chmury. Inicjatywa Atos OneCloud jest doskonałym przykładem niezwykłych możliwości transformacji chmurowych oferowanych przez Atos. Jesteśmy dumni, że możemy uczestniczyć w Atos OneCloud jako strategiczny partner technologiczny”.

Atos ma wieloletnie doświadczenie z usługami firmy AWS zbudowane na ponad 50 dużych środowiskach na całym świecie. Atos i AWS ściśle współpracowały, aby zbudować natywne rozwiązanie SaaS w chmurze na AWS Cloud dla firmy Miler Heiman, który jest światowym liderem w zakresie szkoleń, doradztwa, badań i rozwiązań technologicznych.

 „Atos jest zaufanym partnerem od wielu lat i nieustannie udowadnia, że potrafi przyciągnąć odpowiednich, wysoko wykwalifikowanych i zmotywowanych ludzi. Ściśle współpracowaliśmy, aby z sukcesem zaprojektować, opracować i wspierać jedną z naszych najbardziej strategicznych platform wykorzystujących skalę i technologie oferowane przez Chmurę firmy AWS” – powiedział Byron Matthews, Miller Heiman Group.

- Reklama -

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -