Ad image

Automaty paczkowe SwipBox w sieci DPD Polska

Klaudia Ciesielska - Redaktor prowadzący Brandsit 1 Min Read

DPD Polska włącza do swojej sieci automaty SwipBox służące do odbioru przesyłek kurierskich. Do użytku klientów indywidualnych oddawane są właśnie urządzenia zlokalizowane głównie w sklepach sieci Biedronka.

Pierwszy etap współpracy ze SwipBox zakłada pojawienie się automatów paczkowych w większych miastach, m.in. w Warszawie, Lublinie, Łodzi, Krakowie, w Aglomeracji Śląskiej, Trójmieście, Elblągu, Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu i Rzeszowie. Docelowo urządzenia mają być dostępne na terenie całego kraju.

Automaty paczkowe to uzupełnienie sieci DPD Pickup i uelastycznienie oferty DPD na ostatniej mili. Pomyślnie przetestowaliśmy urządzenia SwipBox zwiększające efektywność naszej sieci odbiorów i cieszymy się, że mogą już z nich korzystać mieszkańcy największych miast w Polsce – powiedział Rafał Nawłoka, prezes zarządu DPD Polska.

Opcja wyboru dostawy do automatów jest dostępna w sklepach internetowych współpracujących z DPD Polska i zintegrowanych z siecią DPD Pickup. Klienci mają możliwość wskazania jej jako miejsca dostawy lub przekierowania przesyłki na przykład podczas nieobecności w domu.

Jesteśmy dumni, że możemy rozwijać sieć naszych automatów w Polsce dzięki współpracy z tak uznaną marką, jak DPD Polska. Partnerstwo podniesie komfort oraz zwiększy wygodę użytkowników końcowych. Wzmocniony zostanie także cały rynek e-commerce w Polsce, dzięki dodatkowym opcjom dostawy przesyłek– dodał Michał Czechowski, dyrektor zarządzający SwipBox Polska.