[the_ad_group id="105318"]

AVG Internet Security – bardzo dobry antywirus dla małej firmy

[the_ad_group id="105318"]

AVG Internet Security – bardzo dobry antywirus dla małej firmy

Ochrona antywirusowa to podstawowy element cyber-bezpieczeństwa każdej firmy. Najlepsze antywirusy dla przedsiębiorców oferują obecnie znacznie więcej niż programy, które były dostępne na rynku jeszcze kilka lat temu. Nic dziwnego – stoją przed nimi nowe wyzwania i nowe sposoby ataków hakerskich, którym muszą sprostać. Są w stanie to zrobić dzięki stale rozbudowywanym funkcjom.

Kompleksowa ochrona komputera dla małych firm

AVG Internet Security jest programem antywirusowym dedykowanym małym firmom. Spełnia wszystkie ich oczekiwania: jest tani, wydajny, skuteczny i chroni na wiele sposobów. Zapewnia bezpieczeństwo dzięki ogólnym mechanizmom ochronnym (takim jak np. firewall), jak również monitorowaniu poszczególnych urządzeń i programów.

Wśród najnowszych funkcji warto wskazać m.in. zabezpieczenie przed zaszyfrowaniem dysku przez ransomware oraz monitorowanie sposobu użycia kamery internetowej.

Antywirus który na bieżąco sprawdza bezpieczeństwo komputera

W najlepszym antywirusie dla firm – AVG Internet Security – nie mogło również zabraknąć monitoringu tego dzieje się w komputerze. Ten monitoring jest bardzo rozbudowany: obejmuje sieć firmową, pliki, programy zainstalowane na dysku, pocztę i przeglądarkę. Wykorzystywane do niego mechanizmy sztucznej inteligencji szybko uczą się zachowań wirusów, tak by błyskawicznie reagować na podejrzane zachowania.

Skuteczna ochrona plików firmowych dzięki AVG

Przedsiębiorcy polubią z pewnością sejf na dane, gdzie można bezpiecznie przechowywać ważne pliki i wrażliwe dane, jak również opcję definitywnego kasowania takich plików, bez możliwości odzyskania przez kogokolwiek. AVG daje im również swobodę korzystania z poczty i Internetu, chroniąc przed pobraniem zainfekowanych plików, załączników, maili z wirusem lub fałszywymi linkami oraz spamu.

W dobrym antywirusie dla małych firm nie mogło zabraknąć również ochrony przed fałszywymi stronami www (np. banków) oraz phishingiem (próbami pozyskania haseł do logowania z wykorzystaniem maila). To wszystko działa na wydajnym, lekkim silniku, który nie zakłóca codziennej pracy na komputerze – użytkownik nawet nie odczuje, że jakiś program działa w tle!

Idealny dla małych firm

Mali przedsiębiorcy kupujący u nas AVG Internet Security mogą liczyć na pomoc techniczną oraz bardzo dobrą cenę. Zapewniamy wsparcie po polsku przy instalacji, konfiguracji i korzystaniu z programu.

Postaw na lepszą ochronę online z programem AVG Internet Security – naprawdę dobrym antywirusem dla małych firm!

___

Zobacz jak działa program antywirusowy AVG.

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG.

[the_ad_group id="105326"]

Popularne

Trend 24h

[the_ad_group id="105327"]

więcej publikacji

od naszych partnerów