Ad image

Brother: ułatwia resellerom dzierżawę sprzętu i usług

Newsroom BrandsIT - NewsRoom Brandsit

Firma Brother, dzięki współpracy z BNP Paribas Leasing Solutions prezentuje nowe rozwiązanie, Brother Finance, ułatwiające resellerom oferowanie dzierżawy sprzętu i usług MPS. Dodatkowo, by na starcie wesprzeć proces sprzedaży do końca grudnia 2019 roku trwa promocja, dzięki której klient dealera nie zapłaci żadnych odsetek od finansowanego urządzenia.

Brother Polska i BNP Paribas Leasing Solutions uruchomiły program partnerski “Brother Finance”, który ma na celu wsparcie sprzedaży urządzeń drukujących przez sieć dealerską oferującą produkty marki Brother. Celem współpracy jest zaoferowanie resellerom wsparcia przy kontraktowaniu maszyn, tak aby klienci mogli otrzymywać tańsze urządzenia, a partnerzy ponosili mniejsze ryzyko.

Kluczem do zaoferowania takich korzyści jest zaprojektowane przez BNP Paribas Leasing Solutions narzędzie online “Ratatech”. Dzięki niemu, dealer będzie miał możliwość łatwego podpisywania z klientami końcowymi umów dzierżawy urządzeń drukujących na dokumentacji BNP Paribas Leasing Solutions. Ma to wyeliminować ryzyko finansowe ponoszone przez resellera – BNP Paribas Leasing Solutions, jako partner Brothera, przejmuje od resellera ryzyko związane z udzieleniem dzierżawy, wypłacalnością odbiorców końcowych, jak również zmaganie się z potencjalnymi problemami niezapłaconych faktur, bądź opóźnień w zapłacie rat. Dzięki temu, partnerzy mogą skupić się na oferowaniu najbardziej dopasowanych urządzeń do potrzeb klienta bez konieczności zajmowania się oceną ryzyka, czy czasochłonnym przygotowywaniem dokumentacji. Finalnie, resellerzy mają możliwość oferowania produktów w atrakcyjnej cenie szerszej grupie klientów.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *