Canon Europe: dwa ważne transfery do zespołu kierowniczego druku produkcyjnego

Udostępnij

Canon Europe poinformował o dwóch ważnych transferach do europejskiego działu sprzedaży i marketingu w obszarze druku produkcyjnego. Alicia Cifré Trassierra objęła stanowisko Vice President, Production Print Direct Sales, a Jennifer Kolloczek – European Planning, Marketing & Innovation Senior Director. Obie ekspertki rozpoczęły pracę w nowych rolach od 1 czerwca.

Alicia Cifré Trassierra – European Vice President, Production Print Direct Sales

Alicia Cifré Trassierra będzie odpowiedzialna za wdrażanie strategii rynkowych w obszarze druku produkcyjnego dla regionu EMEA. W ramach swoich zadań będzie współpracować z działem druku cyfrowego i rozwiązań dla biznesu, a także będzie odpowiedzialna za przygotowywanie planów rozwoju czy strategii wejścia na rynek.

Alicia cifre canon

Ponad 30 lat pracy w branży – w tym 12 lat spędzonych w Canon Spain – sprawia, że Alicia posiada nieocenione doświadczenie, które z pewnością już wkrótce przyda jej się w nowej roli. W swojej karierze zajmowała rozliczne stanowiska, pracując w obszarze kontroli biznesowej, planowania, budżetowania, prognozowania oraz sprzedaży. Ostatnio Alicia pracowała jako Head of Production Sales w Canon Spain, a poprzednio – jako Director of Production Printing Products.

Bezpośrednim przełożonym Alicii będzie Taz Nakamasu, Executive Vice President, Digital Printing & Solutions w Canon Europe. – Wiedza Alicii i jej doświadczenie w Canon z pewnością wspomogą nas w codziennej pracy. To prawdziwa przyjemność przywitać ją w naszym dziale kierowniczymkomentuje Taz Nakamasu.

Jennifer Kolloczek – European Planning, Marketing & Innovation Senior Director, Production Print

Jennifer Koloczek na stanowisku European Planning, Marketing & Innovation Senior Director będzie zajmować się marketingiem i planowaniem rozwoju wszystkich procesów druku produkcyjnego w obszarze EMEA. Przez ponad 20 lat pracy w branży druku nabyła ogromnego doświadczenia poprzez m.in. zarządzanie produktem oraz planowanie rozwoju firmy.

Jennifer kolloczek

Wcześniej, Jennifer zajmowała kilka różnych stanowisk w ramach firmy Océ, zarówno w niemieckiej (Poing) jak i holenderskiej siedzibie (Venlo). W 2014 roku przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, aby zasilić szeregi Regional Sales Headquarters w Canon USA, a następnie National Sales Organisation w Canon Solutions America. A ostatnio zajmowała stanowisko Director – Graphic Arts w Canon Production Printing, gdzie koncentrowała się na przyspieszeniu wdrażania rozwiązań inkjetowych w obszarze grafiki artystycznej.

Bezpośrednim przełożonym Jennifer Kolloczek będzie Hiro Imamura, VP of Marketing & Innovation, Digital Printing & Solutions, Canon Europe. – Wciąż poszukujemy możliwości wyjścia naprzeciw potrzebom naszych klientów. Tym bardziej jesteśmy dumni, że osoba o tak ogromnym doświadczeniu jak Jennifer wesprze nasze działania w ramach zespołu marketingu EMEA Production Print. Jestem pewien, że ogromna wiedza Jennifer pozwoli rozwinąć portfolio produktów Canon, a tym samym jeszcze lepiej dostosować naszą ofertę do zmiennych uwarunkowań rynkowych podkreśla Hiro Imamura.

Źródło:Canon

Zobacz

Bez większych zmian na Wall Street

Poniedziałek na Wall Street zakończył się niewielkimi zmianami głównych indeksów. Nastroje nieco schłodziła publikacja wstępnych przychodów za drugi kwartał Nvidii, producenta półprzewodników, oraz obawy o popyt w tym sektorze. Rynki czekają na lipcowy odczyt CPI.

Łotwa: prawie 90 proc. dzieci co najmniej raz przeszło Covid-19

Prawie 90 proc. dzieci na Łotwie co najmniej raz przeszło Covid-19 - wynika z badania przeprowadzonego przez łotewski Dziecięcy Uniwersytecki Szpital Kliniczny. Prawie połowa uczestników nie wiedziała o przebytym zakażeniu.

Międzynarodowy rynek węgla gorączkowo szuka alternatyw dla węgla z Rosji – ARP

Międzynarodowy rynek węgla gorączkowo szuka alternatyw dla węgla z Rosji - wynika z opracowania Agencji Rozwoju Przemysłu (ARP).

MKiŚ: niebawem projekt dot. wsparcia ogrzewających domy innym paliwem niż węgiel

Niebawem mają się zakończyć prace nad kompleksowym projektem dot. wsparcia dla ciepłownictwa systemowego oraz dla gospodarstw ogrzewających się innym paliwem niż węgiel - zapowiedziała w środę wiceminister klimatu i środowiska Anna Łukaszewska-Trzeciakowska.

Mołdawia: Rząd rozpoczął magazynowanie zapasów gazu ziemnego

Rząd Mołdawii rozpoczął magazynowanie rezerw gazu ziemnego na wypadek nasilenia się kryzysu energetycznego spowodowanego wojną na Ukrainie - poinformował w środę wicepremier rządu w Kiszyniowie Andrei Spinu.

Bloomberg: Rosja prawdopodobnie znalazła port pozwalający jej obejść sankcje naftowe

Wygląda na to, że Rosja znalazła port pozwalający jej dostarczać ropę naftową z obejściem zachodnich sankcji, jest to niewielki egipski terminal naftowy El-Hamra – informuje agencja Bloomberg.
- Reklama -

REKLAMA