Commvault wprowadza usługi związane z danymi na AWS Marketplace

- Reklama -

Firma Commvault poinformowała o udostępnieniu Commvault Backup & Recovery oraz Commvault Professional Services w AWS Marketplace. To sklep internetowy, który ułatwia klientom wyszukiwanie, testowanie, zakup i wdrażanie oprogramowania w środowiskach AWS.

Commvault wskazuje, że nieustannie wprowadza innowacje w procesie dostarczania klientom czołowej w branży technologii, by pomóc im stawiać czoła wyzwaniom cyfrowej transformacji. Jak podano, do tego celu stosuje rozwiązania chroniące dane niezależnie od miejsca – w chmurze, w lokalnym datacenter, czy w modelu hybrydowym.

Stephen Orban, dyrektor generalny AWS Marketplace i działu Control Services, poruszył ten temat podczas sesji inauguracyjnej w czasie Commvault Connections21. To globalne wydarzenie firmy Commvault odbyło się 28 października i koncentrowało się na wspieraniu profesjonalistów z branży informatycznej (IT) w unowocześnianiu środowiska ochrony danych, bardziej efektywnym zarządzaniu danymi i ograniczaniu ryzyka.

Dostępność Commvault Backup & Recovery w AWS Marketplace zwiększyła zasięg rozwiązań firmy Commvault do backupu i odtwarzania danych.

Commvault i AWS mają już wielu wspólnych klientów. Jak podaje Commvault, dzięki AWS Marketplace klienci otrzymują dodatkową elastyczność i możliwość wyboru, by efektywnie zarządzać krytycznymi danymi – zarówno w chmurze, jak i w lokalnych datacenter – chronić dane przed zagrożeniami, takimi jak ransomware, i odzyskiwać je, a także korzystać z inteligentnej automatyzacji w celu optymalizowania wydajności i zmniejszania kosztów.

Korzystanie z rozwiązań firmy Commvault do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych w połączeniu z AWS to dla nas idealna kombinacjamówi Benjamin Roper, specjalista ds. tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych w firmie Parsons Corporation. Czujemy się bezpiecznie, wiedząc, że nasze dane są chronione przez dwie najlepsze firmy w branży, co jednocześnie łączy się z oszczędnością kosztów i skalowalnością, niezbędnymi do rozwoju naszej działalności.

Niezwykle ważne jest, by zapewnić klientom korporacyjnym szybkość, skalowalność i bezpieczeństwo niezbędne do tworzenia kopii zapasowych, ochrony i odzyskiwania danych, zarówno w chmurze, jak i poza niąwyjaśnia John Tavares, wiceprezes działu Worldwide Channels & Alliances w firmie Commvault.Wprowadzając nasze produkty Backup & Recovery, Disaster Recovery oraz Professional Services do AWS Marketplace, zapewniamy klientom AWS godne zaufania rozwiązania do zarządzania danymi, które w natywny sposób wspierają usługi AWS. Dzięki temu ochrona i przechowywanie danych stają się tak łatwe, jak to tylko możliwe.

W miarę jak organizacje kontynuują transformację cyfrową i przechodzą do chmury, zapewnienie skalowalności i ochrony aplikacji/obciążeń na jak najwcześniejszym etapie jest krytyczne dodaje Stephen Orban.Cieszymy się, że możemy powitać Commvault Backup & Recovery w sklepie AWS Marketplace, a także z tego, że nasi klienci skorzystają z rozwiązań Commvault do ochrony danych.

- Reklama -
Źródło:Commvault

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -