Commvault z nowym EMEA Vice President

Klaudia Ciesielska
Klaudia Ciesielska  - Redaktor prowadzący Brandsit 1 min czytania

Firma Commvault ogłosiła powołanie Jamiego Farrelly na stanowisko EMEA Vice President, Channel and Alliances.

Na nowym stanowisku Farrelly będzie nadzorować organizację partnerską Commvault w regionie EMEA, koncentrując się na wdrażaniu najlepszych praktyk w zakresie zaangażowania kanałów partnerskich, programów globalnych i planów wsparcia.

Farrelly posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy w organizacjach zajmujących się  dystrybucją i sprzedażą, od międzynarodowych korporacji po start-upy. Ostatnio zajmował stanowisko EMEA Vice President, Channels w firmie Veritas Technologies. Przychodząc do Commvault Farrelly wnosi świetne rozeznanie i  zrozumienia rynku oraz wieloletnią analizę oferty Commvault z punktu widzenia konkurencji. Zmiany planowane przez Farelly’ego będą przyczyniać się do maksymalizacji  wzrostu obrotów i rentowności  u wszystkich partnerów Commvault.

Farrelly dołącza do zespołu Commvault EMEA Leadership, pod kierownictwem Marco Fanizzi, VP Sales EMEA. Będzie też blisko współpracować z Johnem Tavares, VP Global Channel and Alliances, aby zapewnić wdrażanie w Europie najlepszych praktyk światowych.

- Reklama -

Sztuczna inteligencja wyznacznikiem sukcesu – jak ją wykorzystać w zarządzaniu usługami?

W ostatnim czasie sztuczna inteligencja szturmem weszła do biznesu. Dzięki projektowi OpenAI z tej technologii mogą korzystać wszyscy. Pozwala to

Polski terminal LNG: strategiczny atut dla Ukrainy

Interkonektor, przez który gaz płynął z Ukrainy do Polski, może działać i w drugą stronę, tylko gaz ten musi być

4 min czytania

Jak Polki łączą macierzyństwo z pracą?

Większość Polek i Polaków uważa, że kobieta powinna mieć stabilną sytuację zawodową przed zajściem w ciążę. Zdaniem połowy kariera jest

2 min czytania