- Reklama -

Cyberpunk 2077 na Google Stadia

Zobacz

- Reklama -

CD PROJEKT RED ogłosił, że Cyberpunk 2077 zostanie wydany na Google Stadia — platformę umożliwiającą rozgrywkę na szerokiej gamie urządzeń dzięki strumieniowaniu.

Wersja na Google Stadia pozwoli w pełni cieszyć się wciągającą rozgrywką, nietuzinkową opowieścią oraz wykorzystującą zaawansowane rozwiązania technologiczne grafiką niezależnie od posiadanego sprzętu.

Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant — klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.

Cyberpunk 2077 ukaże się 16 kwietnia 2020 na PC, Xbox One i PlayStation 4. Premiera wersji na na Google Stadia odbędzie się w 2020 roku — szczegóły na temat tego wydania tytułu zostaną podane w późniejszym terminie.

Wiedźmin 3 na Nintendo Switch z datą premiery

CD PROJEKT RED ogłosił ponadto, że Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Kompletna na Nintendo Switch ukaże się w dystrybucji cyfrowej oraz pudełkowej 15 października 2019 roku.

Studio udostępniło także obszerne wideo prezentujące rozgrywkę w wersji na nową platformę. Filmowi towarzyszy komentarz Pawła Burzy, menedżera ds. społeczności studia CD PROJEKT RED, oraz Pawła Sasko, który przy Dzikim Gonie pełnił funkcję starszego projektanta zadań oraz głównego projektanta zadań przy dodatkach Serca z Kamienia orazKrew i Wino.

Osoby odwiedzające tegoroczny gamescom, który rozpoczyna się już dzisiaj, będą mogły podczas targów sprawdzić grywalną wersję tytułu. Konsole z grą będą dostępne w strefie Nintendo (Hala 9). Targi potrwają do 24 sierpnia.

Gra Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Kompletna na Nintendo Switch jest obecnie dostępna w przedsprzedaży.

- Reklama -

Polecamy

- Reklama -