Do grona doradców Secfense dołącza doświadczony manager

Tomas Kratochvil, anioł biznesu i doradca biznesowy, dołącza do zespołu Secfense.

Natalia Zębacka
Natalia Zębacka - Redaktor Brandsit 2 min
2 min

Do grona doradców biznesowych Secfense, firmy działającej w obszarze cyberbezpieczeństwa, dołączył Tomas Kratochvil, mentor z międzynarodowym doświadczeniem w rozwijaniu i podnoszeniu wartości przedsiębiorstw.

Tomas ma 30-letnie doświadczenie w pracy z firmami każdej wielkości, w wielokulturowym środowisku, w różnych krajach świata. Pomaga przedsiębiorstwom w budowaniu i realizowaniu strategii szybkiego rozwoju i osiąganiu założonych celów.

– W Secfense od początku postawiliśmy na współpracę z doradcami biznesowymi z całego świata. Nasze produkty są przeznaczone na zagraniczne rynki, zależy nam na tym, aby wchodzić do nowych krajów i zdobywać zaufanie kolejnych klientów. Jednocześnie mamy świadomość, że każdy z tych rynków ma swoją specyfikę, którą należy zrozumieć. To dlatego radzimy się ludzi, którzy specjalizują się w rozwoju firm w różnych warunkach i w różnych kulturach. Dzięki temu możemy działać skuteczniej i wydajniejmówi Tomasz Kowalski, współzałożyciel i CEO Secfense.

Tomas Kratochvil przez wiele lat był CEO firmy Moravia, której pomógł przekształcić się z małego rodzinnego przedsiębiorstwa w światowego lidera w dziedzinie tłumaczeń. Z usług Moravii korzystają między innymi Microsoft, Google, Amazon, Uber, Apple, Facebook i Netflix. Pod jego kierownictwem firma rozszerzyła swoją działalność na cztery kontynenty, trzykrotnie została uznana za szybko rozwijającą się firmę w rankingu Inc. 5000.

Tomas specjalizuje się także w sprzedaży, operacjach biznesowych i inżynierii oprogramowania.

– Od dziesięcioleci pomagam firmom w rozwoju w międzynarodowym środowisku. Wierzę w to, że odpowiednia kultura firmy umożliwia nie tylko stworzenie innowacyjnych rozwiązań, ale też wypracowanie takiego modelu współpracy z klientami, który pozwala na zbudowania silnych relacji opartych na zaufaniu, zrozumieniu i zadowoleniu. Jest to szczególnie ważne w obszarze cybersecurity i bardzo się cieszę, że z całym zespołem Secfense będziemy budować nową wartość na globalnych rynkach w tym sektorzekomentuje Tomas Kratochvil, nowy doradca biznesowy Secfense.

Tomas był również członkiem CEO-CF, platformy współpracy dla dyrektorów generalnych w Europie. Ukończył studia z zakresu cybernetyki, był zawodowym narciarzem. W wolnych chwilach jeździ na rowerze i nartach, biega oraz zajmuje się ogrodnictwem.

Udostępnij