Do Sharp dołącza Krzysztof Ukleja

Klaudia Ciesielska
Klaudia Ciesielska  - Redaktor prowadzący Brandsit 1 min czytania

Do zespołu Sharp Electronics dołączył Krzysztof Ukleja – doświadczony manager, specjalista od rozwiązań druku, visual i smart office. Wesprze dział marketingu produktowego i sprzedaży w rejonie Europy Centralnej i Wschodniej w zakresie zintegrowanych rozwiązań dla biur oraz rynków wertykalnych.

Krzysztof, obejmując stanowisko Business Development Managera, jest odpowiedzialny za bieżące wsparcie i rozwój sprzedaży rozwiązań Sharp, współpracę z partnerami w regionie (szkolenia, rozwój kompetencji). Do jego obowiązków należy też opracowywanie i realizacja strategii rozwoju oprogramowania w ramach portfolio Sharp, a także planowanie nowych produktów wertykalnych wspólnie z Partnerami w regionie CEE.

Krzysztof Ukleja

Po 15 latach pracy w branży Krzysztof posiada szerokie doświadczenie, zarówno z rozwiązaniami do druku (urządzenia oraz oprogramowanie), jak i visual solutions. Pracował do tej pory w takich firmach jak Ricoh, Samsung i HP. W poprzednich miejscach pracy zajmował się m.in. przeprowadzaniem audytów środowiska druku i projektowaniem zoptymalizowanych rozwiązań, technicznym wsparciem przed- i posprzedażowym dla działu b2b oraz kanału partnerskiego, wdrażaniem systemów druku u klienta czy prowadzeniem szkoleń.

Skomentuj
- Reklama -

Min. Moskwa: będziemy dalej blokować unijne regulacje dot. silników spalinowych

Wraz z innymi państwami będziemy nadal blokować unijne regulacje dot. samochodów z silnikami spalinowymi - zapowiedziała w poniedziałek minister klimatu

2 min czytania

Fenomen quiet quitting: jakie są jego skutki w Polsce?

Co trzecia zatrudniona osoba rozważa w tym roku zmianę pracy. Wyniki badania przeprowadzonego na reprezentatywnej grupie 1000 Polaków na zlecenie

5 min czytania