Dwa nowe urządzenia do wideokonferencji w ofercie Poly

- Reklama -

Firma Poly dodała do swojego portfolio urządzenia do wideokonferencji Poly Studio X70 i Poly Studio E70. Rodzina Poly Studio została zaprojektowana z myślą o poprawie doświadczeń ze spotkań online poprzez dostarczenie profesjonalnej jakości dźwięku i obrazu do dużych sal konferencyjnych.

Poly Studio X70 i Poly Studio E70 są wyposażone w technologię Poly Director AI, która obejmuje również Acoustic Fence i NoiseBlockAI.

Poly DirectorAI wykorzystuje sztuczną inteligencję i technologię uczenia maszynowego, aby zapewnić automatyczne przejścia, kadrowanie oraz śledzenie w czasie rzeczywistym, dzięki czemu wszyscy czują się tak, jakby byli w tym samym pomieszczeniu w czasie spotkania.  Inteligentna kamera Poly Studio E70 oraz wideobar Poly Studio posiadają certyfikat Zoom. Urządzenia będą wspierać Zoom Rooms Smart Gallery, zapewniając bardzo dobrą jakość spotkań w średnich i dużych pomieszczeniach.

Seria urządzeń wideokonferencyjnych Poly sprawdzi się przy każdym stylu i miejscu pracy – od osobistych urządzeń wideokonferencyjnych, takich jak Poly Studio P Series oraz wideobary Poly Studio USB, Poly Studio X30 i Poly Studio X50 dedykowane małym, średnim i dużym salom konferencyjnym.

Poly Studio X70 i inteligentna kamera Poly Studio E70 to urządzenia stworzone z myślą o salach konferencyjnych, które zapewniają najwyższe wrażenia audio i wideo podczas spotkań dla uczestników w sali oraz osób łączących się zdalnie.

Cechy wyróżniające Poly Studio X70 i Studio E70 według producenta:
– podwójne kamery (4K), technologia NoiseBlockAI i Acoustic Fence do blokowania niepożądanych dźwięków z otoczenia;
– możliwość sterowania oświetleniem, monitorami i osłonami bezpośrednio z ekranu Poly TC8 dzięki współpracy oraz integracji Poly z firmą Extron;
– natywna obsługa oraz łączność z wybranym dostawcą usług wideo w chmurze, w tym Zoom;
– czujnik jakości powietrza, który zapewni dodatkową analitykę sali konferencyjnej dzięki Poly Lens (funkcja dostępna od marca 2022);
– wsparcie urządzeń dzięki Poly Lens, w pakiecie 2-letnia ograniczona gwarancja i dostęp do standardowej pomocy technicznej Poly. Dodatkowo możliwość subskrypcji Poly+, która przedłuża gwarancję o rok i zapewnia całodobowe wsparcie technologiczne dla urządzeń osobistych na całym świecie.

Ceny i dostępność:
·       Poly Studio E70: od 3 499 USD; już dostępne na całym świecie,
·       Poly Studio X70: od 6 999 USD; dostępne na całym świecie.

- Reklama -
Źródło:Poly

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -