Ad image

Dynatrace wprowadza weterana Intel Polska na stanowisko dyrektora ds. Infrastructure Observability

Klaudia Ciesielska - Redaktor prowadzący Brandsit 2 min

Rafał Krzysztoforski, doświadczony inżynier z ponad 17-letnim doświadczeniem w Intel Polska, dołącza do  Dynatrace. Na nowym stanowisku dyrektora ds. Infrastructure Observability będzie zarządzać zespołami rozwijającymi nową generację produktów SaaS (Software as a Service) firmy.

“Obserwowalność infrastruktury jest kluczowym elementem propozycji Dynatrace. Dla mojego zespołu oznacza to balansowanie pomiędzy utrzymaniem obecnego rozwiązania, a jednoczesną pracą nad aplikacją opartą o nowe środowisko.” mówi Rafał Krzysztoforski.

W swojej roli Krzysztoforski będzie kierował zespołami rozwijającymi Extensions Framework – mechanizmy rozszerzeń zaprojektowane do obsługi złożonych środowisk klientów. Będzie również zarządzał rozbudową komponentu Active Gate, kluczowego elementu infrastruktury klienta, umożliwiającego bezpieczny transfer danych pomiędzy jego systemami a Dynatrace.

Przed dołączeniem do Dynatrace, Krzysztoforski zdobył bogate doświadczenie w Intel Polska, gdzie przez 17 lat zajmował się tworzeniem systemów Continuous Integration dla oprogramowania wbudowanego oraz budowaniem od podstaw zespołu zajmującego się dyskami SSD opartymi na technologii 3D NAND i Intel Optane.

W Dynatrace Krzysztoforski będzie zarządzał zespołami specjalizującymi się w technologiach obiektowych takich jak C++ i Java, a także w technologiach Cloud Native. Część inżynierów posiada również wiedzę z zakresu projektowania UX, co pozwoli na tworzenie przejrzystych i łatwych w obsłudze interfejsów.

Dynatrace, notowany na nowojorskiej giełdzie, to globalny lider w dziedzinie zunifikowanej obserwowalności i bezpieczeństwa. Pomaga największym globalnym graczom w tworzeniu doskonałych rozwiązań cyfrowych z pomocą AI i automatyzacji.

SOURCES:Dynatrace