Edukacja online – bezpłatna platforma e-learningowa od homecloud

- Reklama -

W tym szczególnym, trudnym czasie, marka firmy home.pl – homecloud.pl udostępnia wszystkim zainteresowanym, publicznym szkołom i uczelniom bezpłatną platformę e-learningową. Placówki oświatowe mogą przy tej okazji za darmo skorzystać z miejsca na serwerach dedykowanych homecloud. Wszystko po to, by zdalne nauczanie przebiegało sprawnie, efektywnie i bezpiecznie.

Platforma wykorzystuje oprogramowanie, które zostało dostosowane do potrzeb polskich szkół w dobie pandemii. System pozwala organizować zajęcia, przydzielać zadania, wystawiać oceny, przesyłać komentarze i kompleksowo zarządzać procesem dydaktycznym – bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo marka homecloud udostępni zainteresowanym szkołom i uczelniom miejsce na swoich serwerach dedykowanych. Tym sposobem narzędzie będzie dla jednostek oświatowych całkowicie bezpłatne.

Co umożliwia platforma?

  • Tworzenie wirtualnych klas.
  • Przygotowanie lekcji.
  • Organizację i ocenę zadań, testów i quizów.
  • Śledzenie postępów pojedynczych uczniów, klas, całej szkoły.
  • Komunikację na linii nauczyciel – uczeń oraz uczniowie – uczniowie.
  • Prowadzenie elektronicznego dziennika ocen.

Aby skorzystać z platformy wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie internetowej https://homecloud.pl/uslugi/edukacja/
Wersja demonstracyjna: https://edukacja.homecloud.pl/

- Reklama -

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -