Exclusive Networks dystrybutorem BeyondTrust 

Izabela Myszkowska
Izabela Myszkowska - Redaktor Brandsit
2 min

Exclusive Networks, globalny dystrybutor w obszarze cyberbezpieczeństwa oraz infrastruktury cyfrowej, ogłosił rozszerzenie kontraktu z firmą BeyondTrust, światowym liderem w dziedzinie zarządzania dostępem uprzywilejowanym (PAM) o Polskę.

W ten sposób firma poszerza swoje portfolio o inteligentne zabezpieczenia tożsamości i dostępu, oferując skuteczne oraz łatwe w implementacji rozwiązania, które zapobiegają naruszeniom związanym z kradzieżą danych uwierzytelniających, nadużywaniem uprawnień czy skompromitowanym dostępem zdalnym. BeyondTrust zapewnia widoczność i kontrolę, dzięki której zmniejszone zostaje ryzyko, zagwarantowana  zgodność z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa oraz zwiększona wydajność operacyjna.

„BeyondTrust od wielu lat uznawany jest za światowego lidera w zakresie Privileged Access Management, stąd nie mogło go zabraknąć również w naszej ofercie. Współpraca formalnie rozpoczęła się już w ubiegłym roku. Zaczęliśmy od zbudowania kompetencji technicznych i biznesowych w zakresie oferty producenta. Ten rok chcemy zainicjować przekazaniem ich naszym partnerom biznesowym, aby mogli samodzielnie prowadzić projekty, zarówno od strony sprzedażowej, jak i wdrożeniowej”.

Łukasz Herman, Product Manager odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań BeyondTrust w Exclusive Networks Poland

Produkty do zarządzania dostępem uprzywilejowanym (PAM) firmy BeyondTrust zapewniają wgląd i kontrolę nad wszystkimi uprzywilejowanymi kontami oraz użytkownikami w środowisku firmowym. Oferta technologiczna jest bardzo szeroka – poza systemami Windows, macOS czy Unix/Linux, dostępnymi w modelu on-premise, producent zapewnia wsparcie dla środowisk multicloud i hybrydowych. 

„Rozwiązania Privileged Access Management (PAM) są krytyczne dla obrony przed cyberatakami.  Umowa partnerska z Exclusive Networks umożliwia naszym wspólnym klientom osiągnięcie ich celów w zakresie cyberbezpieczeństwa”.

Alexis Serrano, Director Emerging Markets EMEA w BeyondTrust

BeyondTrust dostarcza swoje rozwiązania wyłącznie przez autoryzowany kanał partnerski. Oferta producenta jest już od pewnego czasu dostępna na rynku CEE, a współpraca z Exclusive Networks przyniesie nową jakość w budowaniu wspólnych wartości.

- Advertisement -
Udostępnij
Leave a comment

Dodaj komentarz

- REKLAMA -