Folia wylewana – trwały i skuteczny sposób na reklamę

Newsroom BrandsIT
Newsroom BrandsIT - NewsRoom Brandsit 4 min
4 min

Każda firma ma przygotowane strategie marketingowe i wyznaczony budżet na reklamę. Prawda jest taka, że nawet w internecie trudno jest już dotrzeć do odbiorców, ponieważ konkurencja jest ogromna. Potencjalni klienci nie zwrócą uwagi na kolejną z wielu reklam, która i tak przestanie być pokazywana po tygodniu. Pieniądze wydane na marketing, zamiast się pomnażać, zostaną wyrzucone w błoto… Czy istnieje lepszy sposób na reklamę? A gdyby można było zapłacić raz i codziennie docierać do tysięcy osób? Zyskiwać nowych klientów co roku przez długie lata? Tego właśnie można się dowiedzieć z tego artykułu!

Car wrapping – folia wylewana na samochód

Sposobem na zwiększenie sprzedaży usług i produktów jest car wrapping, czyli oklejanie samochodu nadrukiem. Trwałość i nieskazitelny wygląd zapewni wysokiej jakości folia wylewana, która jest stworzona do tego, aby w specjalistyczny sposób oklejać nawet najbardziej nieregularne kształty. Promowanie marki staje się wtedy proste i skuteczne, a reklama nadrukowana na tej folii przetrwa co najmniej kilka lat! Wybranie jej jest bardzo opłacalne, biorąc pod uwagę możliwości zysku, jakie ze sobą niesie – folia wylewana przykuwa uwagę, bo jest oryginalna, dzięki czemu taką reklamę zobaczą tysiące ludzi każdego dnia. Wysoka jakość nadruku i wytrzymałość folii pozwalają na dotarcie do niewyobrażalnej liczby konsumentów, czego nie zapewniają standardowe metody! Aby z niej skorzystać, najlepiej będzie wybrać się do warsztatu, gdzie wykonywana jest usługa car wrappingu.

Jak działa folia wylewana?

Po pierwsze, umożliwia szybką metamorfozę samochodu, bez konieczności lakierowania i bez ryzyka uszkodzenia obecnego lakieru. Po oddaniu auta do warsztatu fachowców wyjedzie się później stamtąd z satysfakcją i zadowoleniem. Folia wylewana jest całkowicie bezpieczna dla karoserii, a nawet używa się jej do ochrony auta przed czynnikami zewnętrznymi. Warto zabezpieczyć samochód przed zarysowaniami i odpryskami lakieru! Na białym lub innym jasnym kolorze, dobrze będzie się prezentować reklama nadrukowana na przezroczystej folii. Jeśli efektem, jaki się chce uzyskać, jest całkowita zmiana kolorów, również jest to osiągalne! Wystarczy wtedy skorzystać z nadruku na kolorowej folii wylewanej, posiada ona dokładnie te same zalety, a do tego zakrywa wszystkie niedoskonałości lakieru na aucie.

Po drugie, korzystanie z folii wylewanej przebiega bez komplikacji i nie trzeba jej w żaden sposób konserwować. Ta powłoka samochodowa jest idealną ochroną przed zanieczyszczeniami, zarysowaniami, czy nawet mechanicznymi uszkodzeniami karoserii. Jest mocna i nie odkleja się od samochodu, co daje możliwość cieszenia się z estetycznej oprawy pojazdu przez wiele lat.

Reklama w ruchu

Najważniejsza jest jakość nadruku – to dzięki niej możliwe jest oglądanie wszystkich szczegółów, nawet przemieszczając się szybko samochodem. Zachwycający wygląd można uzyskać dzięki mikrokanalikom umieszczonym na całej powierzchni folii. Równomierne rozłożenie folii i wypuszczenie powietrza z powstałych pęcherzyków jest wykonalne dzięki wykorzystaniu tych kanalików.

Mocny i trwały klej sprawia, że folia wylewana jest długoterminową inwestycją, która potrafi nadać reklamie zupełnie nowego wymiaru. Dodatkowo klej pozwala na wielokrotne odklejanie i naklejanie folii, więc jej prawidłowe wypozycjonowanie jest bardzo proste! Natomiast efekt pamięci zapewnia stabilność oklejenia, co z pewnością przyda się podczas wielogodzinnych przejazdów w różnych warunkach pogodowych.

Elastyczność i plastyczność powłoki pomaga wykonać profesjonalny i dokładny car wrapping, niezależnie od tego na jak krzywe i nieregularne kształty nakładana jest folia. Aby uzyskać genialny efekt, potrzebne jest nie tylko grono specjalistów, ale także wysokiej jakości folia wylewana.

Oprócz powyższych kwestii, ważne w takiej reklamie jest stworzenie indywidualnego projektu wzoru, który będzie prezentowany na samochodzie. Dopasowanie reklamy do klientów to klucz do sukcesu i skutecznej promocji firmy!

Udostępnij