- Reklama -

Green Cell zaprezentował pierwszy na świecie kabel bezprzewodowy

Zobacz

- Reklama -

Bezprzewodowy kabel polskiej marki ładuje baterie oraz przesyła dane z rekordową prędkością i na niezrównaną odległość.

GC AirCable wykorzystuje technologię QuickCharge 5.1 Ultra Turbo, dzięki której ładowanie urządzeń jest 18.5x szybsze, niż przy użyciu standardowych ładowarek. Dotyczy to wszystkich urządzeń mobilnych na świecie, ponieważ najnowszy produkt Green Cell jest w pełni kompatybilny z każdym smartfonem, laptopem, powerbankiem lub czymkolwiek innym, co posiada port USB-C.

Wystarczy wpiąć jedną końcówkę bezprzewodowego kabla do portu urządzenia, a drugą do ładowarki. Obie końcówki będą się z sobą komunikować do 100 metrów, by ładować urządzenie i przesyłać dane z prędkością 1900 Mb/s.

– Zrealizowaliśmy projekt, o którym zawsze marzyliśmy. Inspiracją była dla nas praca zdalna, a właściwie samo słowo “zdalny”. Skoro na co dzień pracujemy z zupełnie innego miejsca, to dlaczego przesyłanie energii miałoby wyglądać inaczej? Nadeszła era bezprzewodowych kabli. Jestem pewien, że gdyby Nikola Tesla miał okazję przetestować nasz produkt, to byłby wręcz porażony jego możliwościami komentuje Piotr Hojda, Head of Design w Green Cell.

GC AirCable jest dostępny na oficjalnej stronie producenta w cenie 299,95 zł. Warto dodać, że gwarancja na to urządzenie wynosi aż 1234 lata, jednak Green Cell nie przewiduje możliwości jego zwrotu ze względu na to, że, jak zapowiada producent, nie będzie takiej potrzeby.

- Reklama -

Polecamy

- Reklama -