Grzegorz Górniak Business Unit Managerem Cisco

Newsroom BrandsIT - NewsRoom Brandsit
2 min

Tech Data poinformowała o powierzeniu stanowiska Business Unit Managera Cisco Grzegorzowi Górniakowi, który do zespołu dołączył bogaty w wieloletnie, poparte sukcesami doświadczenie w zakresie rozwoju sprzedaży na rynku IT, jak również w wieloletnie, poparte sukcesami doświadczenie zakresie optymalizacji samego procesu sprzedaży. Wniósł przy tym łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, komunikatywność, zdolność współpracy i kierowania grupą oraz wytrwałość w dążeniu do realizacji wytyczonych celów. Na nowym stanowisku będzie dążył do zwiększenia udziału Tech Data w rynku Cisco oraz efektywnego zarządzania podległym mu zespołem specjalistów, po wcześniejszym rozpoznaniu wewnętrznych mechanizmów.

Grzegorz Górniak
Grzegorz Górniak

Grzegorz Górniak posiada 14-letnie doświadczenie w branży IT, przede wszystkim w obszarze sprzedaży, ale także na polach zarządzania zasobami ludzkimi oraz promocji. Przed przyjściem do Tech Data przez 5 lat pracował w Xeptor B.V. jako teamleader sales Polska. W latach 2009 – 2015 był dyrektorem handlowym / country managerem w Gamma Global Polska Sp. z o.o. W latach 2007 – 2009 zajmował stanowisko sales representative Poland, key accounts manager w Icommerce. W latach 2005 – 2007 był specjalistą ds. sprzedaży w RRC Poland Sp. z o.o.

Mariusz Ziółkowski, Country General Manager, Tech Data, Polska, komentuje: Grzegorz dołączył do doświadczonego i sprawdzonego w realiach rynkowych Zespołu. Cisco jest bardzo dobrze zadomowione w ofercie Tech Data i stanowi jeden z filarów naszego strategicznego rozwoju, szczególnie w kierunku wykorzystania sztucznej inteligencji, Internetu rzeczy oraz szeroko pojętej infrastruktury. Z ogromną przyjemnością powitałem Grzegorza w zespole i jestem pewien, że Zespól Cisco w Tech Data otrzyma teraz ogromny zastrzyk nowej, pozytywnej energii oraz zostanie zasilony wiedzą doświadczonego managera.

Grzegorz Górniak ma wykształcenie wyższe. Ukończył Uniwersytet Gdański, Wydział Zarządzania, Kierunek Informatyka i Ekonometria ze specjalizacją w informatyce.

Prywatne Grzegorz Górniak interesuje się podróżami, psychologią, dobrym kinem, motoryzacją. Jest fanem F1. Lubi grać w squasha.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *