Hosting dla firm

- Reklama -

Firmy od małych do średnich i dużych często mają trudności z wyborem odpowiedniego rozwiązania hostingowego dla swojej organizacji. Przedsiębiorca, mając świadomość, że jego poczta oraz strona internetowa jest jego wizytówką, miejscem w którym dokonują się transakcje, a klient bardzo często ma pierwszy kontakt z oferowanym produktem, decyduje się na dostawców zapewniających bezpieczeństwo, ale również wysoką jakość oraz szybkość usług.

Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi przez Google strona ładująca się dłużej niż 5 sekund traci prawie 40% konwersji! Wyobraźmy sobie, co to oznacza dla naszego biznesu? Utrata 40 % dochodów? W dzisiejszych czasach żaden przedsiębiorca nie może pozwolić sobie na takie straty, dlatego tym ważniejszy jest wybór takiego hostingu, który swoim działaniem przyciągnie do Ciebie klientów!

Na tle polskich firm hostingowych niewątpliwie wyróżnia się spółka nazwa.pl, która udostępniła pierwszy w Polsce hosting działający na dyskach Intel Optane i najszybszych obecnie procesorach serwerowych Intel Xeon E-2288G. Modernizacja technologii umożliwiła ponad dziesięciokrotne skrócenie czasu potrzebnego zarówno do odczytu, jak również do zapisu informacji, znacząco usprawniając działanie wszystkich aplikacji wykorzystujących bazy danych! Spółka po wykonanej modernizacji przeprowadziła testy potwierdzające, że usługi świadczone przez nazwa.pl to obecnie najszybszy hosting w Polsce!

nazwa 1

Powyższy test został wykonany w dniach 11.02.2020 – 14.02.2020 za pomocą aplikacji WordPress 5.3.2 pobranej ze strony http://pl.wordpress.org (czysta instalacja) wraz z zainstalowanym dodatkowym pluginem Query Monitor 3.5.2, w środowisku PHP 7.3, na płatnych pakietach hostingowych badanych usługodawców. Na wykresie zaprezentowano dla każdego z usługodawców minimalny czas ze wszystkich pomiarów, podany w sekundach.

Szybkość naszej strony internetowej ma olbrzymi wpływ na to, jak jesteśmy postrzegani, ale kiedy strona już się załaduje, nasz klient musi mieć gwarancję, że dane, które u nas zostawi są bezpieczne!

Właśnie ze względu na bezpieczeństwo nazwa.pl świadczy usługi w czterech nowoczesnych Data Center zlokalizowanych w Krakowie, Warszawie, Frankfurcie i Amsterdamie. Oprócz połączeń z polskimi punktami wymiany ruchu operatorskiego PLIX, TPIX, THINX i EPIX, nazwa.pl posiada bezpośredni dostęp do tak strategicznie ważnych punktów w globalnej sieci połączeń, jak DE-CIX Frankfurt, AMS-IX Amsterdam czy DE-CIX Nowy Jork.

Spółka uruchomiła również globalną sieć serwerów DNS Anycast na 6 kontynentach. Dzięki nowej technologii serwerów DNS, nazwa.pl chroni Klientów firmy przed atakami DDoS oraz zapewnia im błyskawiczne ładowanie ich serwisów WWW z dowolnego miejsca na Ziemi.

Przedsiębiorca korzystający z rozwiązań oferowanych przez nazwa.pl ma zapewnioną pełną ochronę danych swoich, jak i Klientów, dzięki bezpiecznym Data Center, które posiadają certyfikaty zgodności z normami ISO 9001 i ISO/IEC 27001 nie musimy obawiać się, że nasze dane zostaną wykradzione. Wymiana dysków NVMe na dyski Intel Optane sprawia, że nawet w godzinach szczytu, kiedy ruch na naszej stronie będzie naprawdę duży, hosting nazwa.pl poradzi sobie z zadaniem.

Czytelnicy „BrandsIT ” mogą teraz aktywować za darmo usługę Hosting Cloud na okres 90 dni. Wystarczy tylko przy zamówieniu na stronie https://www.nazwa.pl/ wybrać opcję Voucher i wpisać poniższy kod rabatowy:

gs58-8366-8592

Termin ważności kodu rabatowego: 18.04.2020r.

- Reklama -

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -