- Reklama -

Huawei z nagrodą

Zobacz

- Reklama -

W oparciu o dogłębne badania i analizy globalnego rynku platform IoT, firma Frost & Sullivan przyznała Huawei nagrodę „Global End-to-End Enterprise IoT Platform Growth Excellence Leadership Award”. Jest to wyraz uznania dla wysiłków Huawei na rzecz stworzenia kompleksowego ekosystemu pomiędzy partnerami w celu rozwoju rozwiązań IoT dla biznesu.

OceanConnect IoT firmy Huawei jest zunifikowaną, otwartą platformą w chmurze, zapewniającą komplet usług IoT dla operatorów i przedsiębiorstw. Trzy warstwy komponentów roboczych obejmują zarządzanie łącznością, urządzeniami oraz zastosowanie aplikacji. Platforma obsługuje wiele trybów połączeń (takich jak 2G, 3G, 4G i NB-IoT), integruje różne aplikacje sieciowe oraz łączy się z wieloma czujnikami, urządzeniami i bramkami. Platforma Huawei OceanConnect IoT oferuje szereg otwartych mechanizmów i interfejsów API, pomagających operatorom, przedsiębiorstwom i partnerom przemysłowym przyspieszyć innowacyjność w zakresie aplikacji IoT. Ponadto Huawei zbudował społeczność programistów, centrum certyfikacji i szkoleń IoT oraz globalne wsparcie marketingowe w ramach swoich wysiłków na rzecz stworzenia kompleksowego ekosystemu.

Huawei prowadzi też globalną inicjatywę OpenLabs, poprzez którą integruje wysokiej jakości aplikacje opracowane przez partnerów z platformą IoT OceanConnect. Pomaga to szybko promować nowe rozwiązania na globalnym rynku. Huawei uruchomił aplikacje dedykowane do wielu różnych zastosowań, takich jak internet pojazdów, inteligentne miasta, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej i inteligentne domy, a do grona klientów zaliczają się m.in. PSA, China Telecom, China Unicom i China Mobile.

Deepali Sathe, starszy analityk branżowy, ICT, Frost & Sullivan powiedział: „Udane wdrożenia platformy OceanConnect IoT Huawei na wielu rynkach i w różnych zastosowaniach podkreślają jej możliwości. Elastyczne, konfigurowalne i skalowalne rozwiązanie dzięki dodatkowym produktom, takim jak pakiety dla konkretnych segmentów rynku czy narzędzia do analizy danych. Do tego dochodzą dedykowani eksperci i zespoły, które dzielą się planami rozwojowymi i pomagają klientom w pokonywaniu konkretnych wyzwań. Stały rozwój platformy w ciągu ostatnich kilku lat oraz silny ekosystem zapewniają klientom kompleksowe rozwiązanie, obejmujące usługi zintegrowane i działające w chmurze. Ciągłe wysiłki Huawei w zakresie współpracy z najlepszymi dostawcami zewnętrznymi pozwalają klientom czerpać korzyści z dodatkowych możliwości”.

Adrian Drozd, dyrektor ds. ICT, Frost & Sullivan dodał: „Reputacja Huawei jako globalnej firmy telekomunikacyjnej, kompleksowa oferta rozwiązań IoT oraz stałe dążenie do innowacji poprzez inwestycje w badania sprawia, że platforma OceanConnect IoT jest dobrze przygotowana, aby w ciągu najbliższych kilku lat odnotowywać stały wzrost”.

Huawei dąży do tego, aby dostarczać technologie cyfrowe do każdej osoby, domu i organizacji w celu stworzenia w pełni połączonego i inteligentnego świata. W przyszłości Huawei planuje wzmocnić strategiczną współpracę z większą liczbą partnerów i będzie dążyć do dalszego rozwoju swojego ekosystemu IoT, aby pomóc przedsiębiorstwom w cyfrowej transformacji.

- Reklama -

Polecamy

- Reklama -