in , ,

Indata IoT Labs – nowozawiązana spółka związana z Indata

18 lipca 2017 roku została zawiązana Indata IoT Labs Sp. z o.o. Indata S.A. ma w niej 25 proc udziałów. Nowopowstała Spółka ma swoją siedzibę we Wrocławiu – podaje w raporcie bieżącym Indata S.A.

Indata IoT LabsW raporcie podano również informacje dotyczące przedmiotu działalności Spółki. – Indata IoT Labs specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań z obszaru Internetu Rzeczy (Internet of Things) i Big Data zarówno dla miast (Smart City) jak i dla przemysłu (Industry 4.0). Spółka oferuje rozwiązania oparte na sieciach radiowych LoRa (LoRaWAN) zapewniających duży zasięg oraz niezawodność komunikacji, przy jednoczesnym niskim zużyciu energii, rozwiązania hardwarowe zarówno od etapu projektowania urządzeń jak i doboru gotowych komponentów oraz platformy integracyjne i softwarowe pozwalające zarządzać zarówno urządzeniami jak i danymi z różnych sieci czujników czy systemów. – podaje Indata S.A. w raporcie.

Spółka podaje, że związanie Indata IoT Labs jest związane z rozwojem Indata S.A. w obszarze Innovations i jest istotne ze strategicznego punktu widzenia działalności Spółki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapisz się na nasz newsletter!
SUBSKRYBUJ
drive car

Wideorejestrator Navitel MSR500 – czy warto?

panasonic

Panasonic wprowadza na rynek ekrany interaktywne z technologią ShadowSense