IT.SEC Cybersecurity – konferencja poświęcona rozwiązaniom bezpieczeństwa IT

- Reklama -

16 maja w Warszawie odbędzie się VI edycja konferencji IT.SEC, którą Bakotech cyklicznie organizuje dla Partnerów, Integratorów i Resellerów.

Coroczne wydarzenie ma na celu zeprezentowanie rozwiązań i narzędzi z obszaru bezpieczeństwa IT, które umożliwią partnerom poszerzenie portfolio o produkty z zakresu wykrywania zagrożeń, ochrony sieci, danych, urządzeń oraz analizy i prewencji włamań. Zaprezentowane zostaną także nowe usługi – w tym szkolenia, wdrożenia czy usługi wsparcia posprzedażnego premium, dzięki którym partnerzy Bakotech będą mogli pogłębić współpracę zarówno z obecnymi jak i nowymi klientami zyskując dodatkową marżę bez konieczności inwestycji w zasoby kadrowe czy techniczne. Na konferencji będzie również  możliwość spotkania i rozmów z przedstawicielami producentów, m.in.: F-Secure, WinMagic, Digital Guardian, Cososys, ObserveIT czy WatchGuard.

W prezentacjach skupimy się przede wszystkim na pokazaniu nowości w ofercie Bakotech i korzyści jakie odnieść z tego mogą nasi partnerzy handlowi – zarówno w kontekście nowych rozwiązań w portfolio jak i rozwiązań producentów, będących w ofercie Bakotechu już od dłuższego czasu. Skupimy się na pokazaniu naszych produktów od strony praktycznej, poprzez krótkie pokazy produktowe i wskazaniu korzyści biznesowych z ich odsprzedaży – podkreśla Krzysztof Hałgas, CEO Bakotech.  

Konferencję otworzy Radosław Madej z MWR InfoSecurity wystąpieniem zatytułowanym Cyberpunk is now – Surviving the technology (r)evolution, który omawiając różne aspekty wkraczania w codzienne życie nowych technologii, wprowadzi uczestników spotkania w tematykę cyberbezpieczeństwa.

Zaprezentowane zostanie również nowe portfolio usług zarządzalnych oraz szereg nowych usług centrum kompetencyjnego ADIT. Konferencję zakończy rozdanie nagród partnerskich, w tym nagrody głównej o wartości 10 000 PLN dla najlepszego partnera Bakotechu w roku 2018.

Szczegółowa agenda spotkania oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie: www.itsec.org.pl.

- Reklama -

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -