Jakie artykuły reklamowe są dziś najchętniej wybierane przez polskie firmy?

Newsroom BrandsIT
Newsroom BrandsIT - NewsRoom Brandsit

Gadżety reklamowe są doskonałym narzędziem budowania przyjaznych relacji na linii firma-klient. Ich wręczenie w firmie upominku klientom, współpracownikom oraz partnerom biznesowym jest także znakomitą formą reklamy oraz sposobem na docenienie wkładu obdarowywanych w rozwój przedsiębiorstwa. Które z artykułów reklamowych Versus-Reklama.pl najczęściej wybierają firmy i dlaczego?

Ekskluzywne artykuły reklamowe czy klasyczne gadżety promocyjne?

Zdecydowana większość polskich przedsiębiorców doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak duży wpływ na kształtowanie wizerunku oraz pozytywny odbiór firmy na zewnątrz mają jej działania promocyjne. Jednym z nich jest wręczanie klientom oraz innym ważnym dla firmy osobom podarunków o charakterze promocyjnym. Artykuły reklamowe Versus-Reklama to różnego rodzaju gadżety, wśród których znaleźć można zarówno klasyczne upominki, jak i bardziej wyszukane artykuły reklamowe dla wymagających. Po które z nich najczęściej sięgają polscy przedsiębiorcy?

W ostatnich latach coraz więcej firm stawia na wysokiej jakości artykuły promocyjne. Mimo tego, że sprzedaż klasycznych gadżetów promocyjnych, do których należą m. in. długopisy, smycze, kubki czy koszulki nadal jest duża, wśród poważnych i profesjonalnych firm zaobserwować możemy wzrost zainteresowania wysokiej jakości artykułami uznawanymi za luksusowe. Należą do nich np. wyroby galanteryjne, elektroniczne gadżety, w tym powerbanki i pendrive’y, przedmioty z porcelany i wysokiej jakości ceramiki oraz praktyczne zestawy narzędzi.

Praktyczne upominki sportowe oraz artykuły reklamowe na targi i konferencje

Zdecydowanie największą popularnością wśród polskich przedsiębiorców cieszą się artykuły reklamowe charakteryzujące się wysoką praktycznością oraz dające możliwość ich wykorzystania w codziennym życiu. Po takie przedmioty osoby obdarowane najchętniej sięgają bowiem na co dzień, co pozwala jeszcze silniej utrwalić w ich pamięci markę oraz wywołuje z nią pozytywne skojarzenia.

Oprócz praktycznych gadżetów przeznaczonych do codziennych zastosowań, dużym zainteresowaniem firm cieszą się także artykuły reklamowe Versus-Reklama.pl związane ze sportem. Należą do nich m. in. opaski odblaskowe, gadżety rowerowe, kamery sportowe, a także smartwatche. Wzrost ich popularności jest podyktowany zmianami zachodzącymi w polskim społeczeństwie – coraz więcej osób poważnie podchodzi bowiem do dbania o swoje zdrowie i kondycję oraz regularnie uprawia sport. Obdarowanie ich sportowymi artykułami reklamowymi zachęca do aktywności oraz jest wyrazem troski firmy o zdrowie i samopoczucie obdarowanych.

Nie mniejszą popularnością cieszą się także artykuły reklamowe Varsus-Rekama.pl przeznaczone do wykorzystania podczas targów, konferencji oraz innych eventów biznesowych. Wśród nich prym wiodą takie gadżety, jak smycze z logo firmy, słodycze, długopisy oraz breloki. Ich wręczenie uczestnikom spotkania pozwala na zwiększenie rozpoznawalności firmy oraz jej wyróżnienie się na tle innych przedsiębiorstw biorących udział w danym wydarzeniu biznesowym.

Partnerem artykułu jest Versus Reklama oferująca artykuły reklamowe Versus-Reklama.pl.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *