Kolejne 100 tys. domen premium .cloud dostępnych u partnerów sprzedaży

- Reklama -

Właściciel rejestru domen .Cloud, ogłosił dziś udostępnienie 100 tys. domen z rozszerzeniem .cloud w ramach nowego, prostego cennika. Będą one dostępne za pośrednictwem partnerów, takich jak nazwa.pl czy home.pl. Nowe domeny .cloud to atrakcyjny sposób na wyróżnienie swojej marki i podkreślenie jej technologicznego potencjału.

Opublikowany  6 maja 2020 r. o godzinie 16:00 wykaz obejmuje 103 395 domen dostępnych do natychmiastowego zakupu. Aruba, wiodący dostawca usług hostingowych, poczty elektronicznej, certyfikowanej poczty elektronicznej (PEC) i usług rejestracji domen zakłada, że cena pierwszej rejestracji domeny .cloud nie przekroczy 200 USD .

Lista dostępnych domen zawiera atrakcyjne propozycje brandingu nie tylko dla firm, które dopiero rozpoczynają działalność, ale także przedsiębiorstw które szukają domen dla nowych usług cyfrowych. To propozycja skierowana do podmiotów działających w sektorach takich jak chmura obliczeniowa, biznes i finanse, Internet Rzeczy (IoT) i nie tylko.

Mou Mukherjee, .Cloud’s Head of Registry Services powiedziała: „Nasza propozycja domen premium obejmuje wiele prostych i zapadających w pamięć rozszerzeń, takich jak atom.cloud, pix.cloud, vid.cloud, simply.cloud i financial.cloud. Te atrakcyjne nazwy mogą stać się podstawą identyfikacji marki.

Według prognoz IDC do 2023 r. w gospodarce światowej zapanuje długo oczekiwana „cyfrowa dominacja”, co oznacza, że ponad połowa światowego PKB będzie pochodziła od firm, które mają za sobą transformację cyfrową. W związku z pandemią wiele firm przyśpieszyło proces transformacji poprzez wdrażanie usług cyfrowych. Chmura obliczeniowa przestała być opcjonalnym udogodnieniem i stanowi krytyczny element działalności przedsiębiorstw. Miliardowe inwestycje liderów technologicznych w rozwiązania chmurowe skutkują bezprecedensowym rozwojem cyfrowej gospodarki.

„Chmura stała się jeszcze bardziej istotna niż kiedykolwiek, a firmy mogą wyróżnić się w gospodarce cyfrowej dzięki domenie .cloud premium. Nasz nowy cennik zawiera propozycje dla firm dysponujących bardzo zróżnicowanymi budżetami. Cieszymy się, że firmy mogą teraz taniej, szybciej i prościej korzystać z domen .cloud premium.” – kontynuuje Mou Mukherjee.

- Reklama -

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -